Czytasz: Autostrada A1 w stronę Katowic przejezdna po wypadku (AKTUALIZACJA)

Autostrada A1 w stronę Katowic przejezdna po wypadku (AKTUALIZACJA)

Nadal zablokowane są zjazdy z A1 i A2 na węźle Łódź-Północ.

Aktualizacja:

Częściowo przejezdna jest już autostrada A1 w kierunku Katowic między węzłami Łódź-Północ i Brzeziny. W tym miejscu we wtorek nad ranem doszło do zderzenia busa z samochodem osobowym. Nadal zablokowane są zjazdy z A1 i A2 na węźle Łódź-Północ.

Trasa w kierunku Katowic była całkowicie zablokowana przez blisko trzy godziny. Jak poinformował PAP dyżurny ruchu z łódzkiego oddziału Punktu Informacji Drogowej (PID) GDDKiA, przed godz. 12 drogowcy udrożnili pas prawy i awaryjny, którymi odbywa się obecnie ruch. Nieprzejezdny jest jeszcze pas lewy.

Nadal zablokowane są zjazdy na węźle Łódź-Północ z autostrady A2 z kierunków Warszawa – Katowice i Poznań – Katowice oraz A1 kierunek Gdańsk - Katowice. Przez jego zamknięcie utrudniony jest dojazd do Łodzi i tworzą się duże korki.

Do zderzenia busa z samochodem osobowym doszło we wtorek rano na 304. km autostrady A1 w stronę Katowic. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby. (PAP)

autor: Bartłomiej Pawlak

Wcześniej pisaliśmy:

Nawet trzy godziny mogą potrwać utrudnienia w ruchu na autostradzie A1 po wypadku, do którego doszło między węzłami Łódź-Północ i Brzeziny. Trasa jest zablokowana w kierunku Katowic.

O zderzeniu busa z samochodem osobowym, do którego doszło na 304. km autostrady A1 w stronę Katowic poinformował PAP we wtorek rano dyżurny ruchu Punkt Informacji Drogowej (PID) łódzkiego oddziału GDDKiA. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Obecnie nieprzejezdna jest autostrada A1 z Gdańska w kierunku Katowic; na na węźle Łódź Północ zamknięty jest także zjazd z autostrady A2 kierunek Warszawa – Katowice i Poznań – Katowice. Policja i służby drogowe w trakcie organizowania objazdów. Jak informuje PID, utrudnienia mogą potrwać trzy godziny. (PAP)

autor: Bartłomiej Pawlak

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje

Czytaj więcej

#wypadek #a1 #katowice #Łódź