Czytasz: Za nami otwarcie wyjątkowego miejsca

Za nami otwarcie wyjątkowego miejsca

W niedzielne popołudnie zakończyło się oficjalne otwarcie Oazy Szczęścia – nowo powstałego Centrum Holistycznego Rozwoju na Bażantowie.

W przeciwieństwie do sobotnich zajęć ruchowych, dzień drugi wypełniony był warsztatami i prelekcjami, prowadzonymi przez psychologów i seksuologów z prestiżowego Uniwersytetu SWPS, który podjął współpracę z Oazą Szczęścia.

Specjaliści Centrum zadbali o przygotowanie planu zajęć w taki sposób, aby były zróżnicowane, a każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.

Warto podkreślić, że wszystkie niedzielne spotkania miały charakter warsztatowy i skupione były na interakcji specjalista-uczestnik, co pomogło w nawiązaniu relacji nie tylko z zespołem Oazy Szczęścia, ale również z innymi uczestnikami zajęć, którzy chętnie kontynuowali rozpoczęte dyskusje w przerwach między kolejnymi zajęciami.

Goście mieli okazje porozmawiać o perfekcjonizmie, zgłębić zagadnienia związane z kobiecą seksualnością, które wciąż jeszcze budzą wiele kontrowersji, czy uczestniczyć w kreatywnych warsztatach z tworzenia mapy marzeń.

Dzień drugi zakończył wykład związany z bardzo aktualnym wyzwaniem naszych czasów, czyli o tym jak pogodzić rolę matki, żony i kobiety pracującej.

Poza dawką pozytywnej energii i specjalistycznej wiedzy, nie zapomniano również o czymś miłym dla podniebienia, podobnie jak w pierwszym dniu  Oaza Szczęścia we współpracy z firmą Fun Fruit Zdrowe Bistro (https://www.facebook.com/Fun-Fruit-zdrowe-bistro), przygotowała dla gości bufet smacznych przekąsek, które nie tylko świetnie smakowały, ale również cieszyły oko.

Zobacz zdjęcia:

Od jutra w budynku Bażantowo Cube ruszają regularne zajęcia! Aerial Joga, Zdrowy kręgosłup, a może szczera rozmowa ze specjalistą? Wybierz interesujące zajęcia i przekonaj się o wyjątkowości tego miejsca.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan na www.oazaszczescia.pl i FB https://www.facebook.com/oazaszczescia/