News

Tom Hanks już w Maluchu! [aktualizacja]

Znamy już numer rejestracyjny!

Aktualizacja

00.14 czasu polskiego

Tom Hanks już w Maluchu. Właśnie go ogląda w rezydencji polskiego konsula.

23.58 polskiego czasu

Fiat 126p jest w rezydencji polskiego konsula. Aktor tam właśnie pojawi się, by go odebrać. Monika Jaskólska jest bardzo podekscytowana. Razem z Rafałem Sonikiem są właśnie w Pasadenie i na Facebooku dzielą się wrażeniami. Maluch już opakowany w czerwoną kokardkę. Już wkrótce, jak piszą,Tom Hanks dostanie swój samochodzik.

 Jego nowa rejestracja będzie wyglądać tak.

Przypomnijmy, 28 listopada w Los Angeles o godzinie 12:30 czasu lokalnego, cały i zdrowy Maluch dla Toma Hanksa został odebrany przez firmę Jadęzabiorę.pl od LOT Cargo.

Maluch został zatankowany. Monika Jaskólska odpaliła Malucha, a Rafał Sonik wjechał Fiatem 126p na lawetę.

To nie koniec. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie - w przyszłym roku Tom Hanks odwiedzi aż dwa miasta województwa śląskiego. Nie tylko, jak zapowiadano wcześniej, Bielsko-Białą, ale także Tychy - czyli miasto, w którym produkowano słynnego Malucha.

Po tym jak aktor opublikował w sieci serię zdjęć z popularnym maluchem, Monika Jaskólska rozpoczęła zbiórkę funduszy na zakup fiata 126p dla Hanksa. Dodatkowe pieniądze, które przy tej okazji udało się zebrać, trafiły na konto bielskiego szpitala pediatrycznego.

Czytaj więcej

Napisz do autora m.zawala@silesion.pl
Zmiana kategorii na: Lifestyle