Czytasz: Tom Hanks już w Maluchu! [aktualizacja]

Tom Hanks już w Maluchu! [aktualizacja]

Znamy już numer rejestracyjny!

Aktualizacja

00.14 czasu polskiego

Tom Hanks już w Maluchu. Właśnie go ogląda w rezydencji polskiego konsula.

23.58 polskiego czasu

Fiat 126p jest w rezydencji polskiego konsula. Aktor tam właśnie pojawi się, by go odebrać. Monika Jaskólska jest bardzo podekscytowana. Razem z Rafałem Sonikiem są właśnie w Pasadenie i na Facebooku dzielą się wrażeniami. Maluch już opakowany w czerwoną kokardkę. Już wkrótce, jak piszą,Tom Hanks dostanie swój samochodzik.

 Jego nowa rejestracja będzie wyglądać tak.

Przypomnijmy, 28 listopada w Los Angeles o godzinie 12:30 czasu lokalnego, cały i zdrowy Maluch dla Toma Hanksa został odebrany przez firmę Jadęzabiorę.pl od LOT Cargo.

Maluch został zatankowany. Monika Jaskólska odpaliła Malucha, a Rafał Sonik wjechał Fiatem 126p na lawetę.

To nie koniec. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie - w przyszłym roku Tom Hanks odwiedzi aż dwa miasta województwa śląskiego. Nie tylko, jak zapowiadano wcześniej, Bielsko-Białą, ale także Tychy - czyli miasto, w którym produkowano słynnego Malucha.

Po tym jak aktor opublikował w sieci serię zdjęć z popularnym maluchem, Monika Jaskólska rozpoczęła zbiórkę funduszy na zakup fiata 126p dla Hanksa. Dodatkowe pieniądze, które przy tej okazji udało się zebrać, trafiły na konto bielskiego szpitala pediatrycznego.

Czytaj więcej