Czytasz: Bohater artykułów Silesion.pl za kratami!

Bohater artykułów Silesion.pl za kratami!

"Modny agent", czyli śląski coach i trener rozwoju osobistego wylądował w więzieniu.

Jak dowiaduje się Silesion.pl, działający pod pseudonimem "Modny agent" Jacek Miczek, nazywający się coachem i trenerem rozwoju osobistego bohater naszych publikacji, został zatrzymany. Według informacji, potwierdzonych przez przedstawicieli Zakładu Karnego w Raciborzu, Miczek przebywa w tamtejszej jednostce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Jacek Miczek odsiaduje tam ponad trzyletni wyrok skazujący. Do władz raciborskiego aresztu skierowaliśmy pytania w tej sprawie. Czekamy na odpowiedzi.

ZOBACZ TEŻ: Czy śląski coach i biznesowe dziecko szczęścia to oszust?

Sam Miczek na początku października skierował do sądu pozwy w związku z publikacjami na Silesion.pl. Domagał się między innymi usunięcia z portalu tekstów na swój temat. Kilka dni temu sąd oddalił jego wniosek w tej części i zdecydował, że artykuły mogą pozostać na Silesion.pl do czasu prawomocnego zakończenia postępowania.

Usiłowaliśmy uzyskać komentarz prawnika reprezentującego pana Miczka, jednak w rozmowie telefonicznej poinformował nas on, że ich współpraca się zakończyła.

- Nie reprezentuję już pana Miczka - powiedział mecenas Maciej Surowiec. - Wypowiedziałem wszystkie upoważnienia i nie zajmuję się żadnymi sprawami swojego byłego klienta.

Więcej informacji wkrótce. Poniżej nasze publikacje o Modnym Agencie.

Czytaj więcej