Silesion.PL

serwis informacyjny

Z miłości do Premier League – Boxing Day w Betfan

Premier League to nasze „oczko w głowie”. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że kochamy tę ligę i w związku z tym mamy dla Was przygotowaną specjalną ofertę na każdą kolejkę sezonu angielskiej Ekstraklasy. A skąd nasza miłość do tej ligi? O tym poniżej.

Za to kochamy Premier League

Na każdym stadionie czuć historię, która sięga o wiele dalej niż 1992 roku, kiedy została utworzona Premiership (dzisiejsza Premier League). Nie bez powodu mówi się, że to Anglicy wymyślili piłkę nożną. Kiedy na Mistrzostwach Świata w Rosji w 2018 roku wraz z kolejnym awansem „Synów Albionu” coraz głośniej brzmiało hasło „football’s coming home” nie było w tym wielkiej przesady.

Ile bramek zostanie strzelonych 26.12.19 w Premier League? – zakłady dostępne w BETFAN

  • Poniżej 26.5 – kurs 2
  • Powyżej 26.5 – kurs 1.70

Frekwencja na meczach Premier League jest praktycznie stuprocentowa. Nie ważne czy gra Liverpool czy Watford – wszędzie znajdą się chętni, żeby śledzić widowisko, gdzie każdy ma szanse na wygranie meczu bez względu na jakość piłkarzy występujących na boisku. Skąd to się bierze? Ano z kultury, którą brytyjscy kibice wymuszają na zawodnikach pełne zaangażowanie. Tam nie ma mowy o odpuszczaniu, bowiem każdy aut, wślizg czy podanie jest podawane analizie, a i czasem zdarza się, że zagranie z pozoru nieistotne dla przebiegu spotkania staje się legendarne. Słowem, Brytyjczycy żyją futbolem non stop. Uwierzcie, że BETFAN też dorównuje do ich pasji, oferując zakłady LIVE na każdy mecz w ramach tej ligi!Czy w którymś meczu Premier League 26.12.19 zostanie strzelonych więcej niż 5,5 bramki?

Czy w którymś meczu Premier League 26.12.19 zostanie strzelonych więcej niż 5,5 bramki?

  • Tak – kurs 2.10
  • Nie -kurs 1.62

Ile rzutów karnych zostanie podyktowanych 26.12.19 w Premier League?

  • Poniżej 2.5 – kurs 1.70
  • Powyżej 2.5 – kurs 2

Angielska pasja

Ta pasja jest na tyle zaraźliwa, że każdy z nas – miłośników Premier League – chciałby spędzić niedzielne popołudnie w deszczowym i chłodnym Manchesterze w dniu meczowym. Umówmy się, to miasto nie jest najbardziej urokliwym miejscem na ziemi. Partnerka Davida De Gei porównała je do tyłu lodówki… To jednak nie przeszkadza jej ukochanemu bronić barw Manchesteru United kolejny sezon z rzędu. Myślicie, że Hiszpana przyzwyczajonego do słońca kręci tylko i wyłącznie godziwa pensja jaką oferują mu „Czerwone Diabły”? Nie wydaje nam się. Nie dziwimy się, że mimo tego, iż w Czerwonej części Manchesteru coraz rzadziej można ujrzeć nowe trofeum, Hiszpan nadal woli pozostać w Premier League.

Przykładów takich jak ten Davida De Gei moglibyśmy mnożyć w nieskończoność. Jeżeli macie wątpliwości, co do jakości tej ligi to może wymienimy piłkarzy, którzy zaznaczyli się złotymi głoskami w tejże. George BestIan RushGary LinekerAlan ShearerEric CantonaDennis BergkampThierry HenryCristiano RonaldoSteven Gerard, Frank LampardLuis SuarezWayne Rooney – czy potrzeba Wam więcej argumentów? A co powiecie jeszcze na N’Golo KanteMohameda SalahaJamie’go Vardy’egoRaheema Sterlinga czy Kevina De Bruyne, którzy stanowią o sile Premier League w ostatnich latach? Jesteśmy przekonani, że nawet jak ich zabraknie to znajdą się godni następcy.

I właśnie m.in. stąd miłość bukmachera BETFAN do Premier League. Jej pochodną jest nasza fascynacja Fantasy Premier League, na którą również mamy szeroką ofertę. Oprócz zakładów widocznych w tym tekście polecamy zapoznać z całą ofertą, klikając w poniższy baner.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024