Silesion.PL

serwis informacyjny

Z eWinner dostęp do miesięcznego pakietu SPORT w Canal Plus

Dodatkowy prezent za rejestrację w legalnych zakładach bukmacherskich eWinner: miesięczny dostęp do pakietu SPORT w ramach Canal Plus Online.

Jak gracz może zapewnić sobie taki dostęp? W prostych trzech krokach:

  • Założyć konto z kodem promocyjnym LEGWIN155
  • Przejść pełną rejestrację w ciągu 7 dni od daty założenia konta,
  • Zagrać pierwszy zakład w ciągu 7 dni od daty rejestracji.

Po spełnieniu tych warunków wystarczy się już zgłosić do Działu Obsługi Klienta eWinner po voucher na C+.

Promocja łączy się oczywiście z bonusem na start do 610 PLN po rejestracji z kodem.

  • Zarejestruj się z kodem promocyjnym LEGWIN155, przejdź pełną rejestrację i dokonaj zakładu za dowolną kwotę. Po zrobieniu spełnieniu tych warunków odbierz swój pakiet SPORT w Canal Plus Online zgłaszając się na czat na stronie eWinner!
  • Poza voucherem na pakiet SPORT w Canal Plus Online czeka też na Ciebie do 610 PLN w formie: zakładu bez ryzyka do 110 PLN i bonusu od depozytu do 500 PLN! Skorzystaj z pakietu powitalnego i odbierz dodatkowo darmowy voucher na C+
  • Zdobyłeś swój voucher? Przez miesiąc korzystaj ze wszystkich kanałów sportowych na platformie Canal Plus Online! Ekstraklasa, Premier League, La Liga, Serie A, Speedway Grand Prix, NBA i wiele, wiele więcej!

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).