Czytasz: Przyjedzie youtuber lepszy niż Donald Trump

Przyjedzie youtuber lepszy niż Donald Trump

Ma ponad 1 mln subskrypcji na YouTube. To więcej niż oficjalne kanały Białego Domu, Nike i BBC News. 20-latek we czwartek gościć będzie Empik w 3Stawach.

Jdabrowsky, czyli Janek Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych obecnie polskich youtuberów. Na liczbę subskrypcji pokonuje m.in. oficjalne kanały Białego Domu i klubów piłkarskich FC Bayern Monachium czy Manchester City.

- Dąbrowski ma więcej fanów nawet od Donalda Trumpa, który według ekspertów, wygrał kampanię wyborczą w USA właśnie dzięki skutecznej kampanii w nowych mediach – mówią organizatorzy czwartkowego spotkania z 20-latkiem.

JDabrowsky w Katowicach - spotkanie w Empiku 3Stawy

Youtuber o godz. 17 zjawi się w katowickim centrum handlowym 3Stawy, by promować swoją książkę zatytułowaną „Takie Tam”. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

JDabrowsky to były prezenter radiowej Czwórki. Pierwsze kroki na Youtube stawiał w 2011 roku. Popularność przyniosło mu nowatorskie podejście do nagrywania gameplayów "Minecrafta" oraz kolejnych serii łączących gry oraz kreowanie własnej, często humorystycznej, fabuły. Kontakt z widzami jest dla niego niezwykle ważny, więc regularnie organizuje dla nich wspólne spotkania i obozy - Terecampy.