Silesion.PL

serwis informacyjny

Yanosik stworzył własną stację radiową RADIO YANOSIK. Nie tylko dla kierowców!

Yanosik stworzył własną stację radiową RADIO YANOSIK

Marka Yanosik, popularna wśród polskich kierowców, właśnie wypuściła nową platformę dla swoich fanów – Radio Yanosik. Można jej słuchać w trasie, jak również poza nią. Takiego projektu na polskim rynku jeszcze nie było! Czego się spodziewać po nowym dziele Yanosika?

Takiego ruchu Yanosika nikt się nie spodziewał

O tym, że aplikacja Yanosika dynamicznie się rozwija, jest ostatnio wszędzie głośno. Nowości pojawiają się na każdym kroku, a ich celem jest odpowiedzieć na wszystkie potrzeby użytkowników. Yanosik jest niezwykle popularny wśród polskich kierowców, średnio miesięcznie korzysta z niego ponad 2 mln użytkowników, a do systemu trafia nowe zgłoszenie co 2 sekundy!

Aplikacja stanowi ogromną pomoc w trasie dla zmotoryzowanych Polaków, ale już nie tylko, bo aktualnym celem marki Yanosik jest bycie najlepszym przyjacielem kierowcy. Również poza czasem spędzonym w samochodzie.

Naszym założeniem jest, by każdy kierowca myśląc “samochód”, od razu pomyślał również o Yanosiku, w którym znajdzie wsparcie dla wszystkich swoich potrzeb, takich jak znalezienie serwisu na przegląd, sprawdzenie cen paliw na stacjach, kupno lub sprzedaż auta, a nawet wykupienie polisy OC. To, że Yanosik jest doskonałym towarzyszem w trasie, wie już każdy jego użytkownik. A my obecnie zachęcamy również do poznania nowej strony Yanosika, jako wsparcia również po zaparkowaniu swojego auta – mówi Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik

W Yanosiku znajduje się aktualnie wiele funkcji, które pomogą kierowcy w różnych aspektach. Można skorzystać z darmowej platformy ogłoszeń motoryzacyjnych i sprzedać swoje auto na Autoplac.pl, znaleźć rzetelnego mechanika, któremu powierzy się naprawę pojazdu czy wyjeździć zniżkę na OC w YU!, dzięki właściwemu stylowi jazdy.

I na tym twórcy Yanosika nie poprzestali, bo właśnie uruchomili nową platformę dla użytkowników aplikacji: Radio Yanosik.

Radio Yanosik powstało z tego samego powodu, co znana nam wszystkim aplikacja Yanosik – aby nieść pomoc kierowcom. Aplikacja ostrzega kierowców o różnych zagrożeniach na drodze, natomiast radio Yanosik, które jest dostępne w aplikacji, umila podróż, przekazuje wiedzę oraz ciekawostki z zakresu motoryzacji i również informuje o najważniejszych zdarzeniach drogowych – tłumaczy Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik Naszej stacji radiowej można słuchać nie tylko będąc w trasie podczas korzystania z aplikacji Yanosik. Stworzyliśmy również stronę internetową, która umożliwia słuchanie ulubionej muzyki, podcastów i audycji podczas pracy, w domu i w każdym innym miejscu, w którym mamy dostęp do internetu. Zależało nam na tym, aby Yanosik mógł towarzyszyć każdemu, dosłownie wszędzie – dodaje.

Radio, które tworzymy powstaje wyłącznie z miłości ludzi do radia. Wszyscy twórcy, zarówno ci występujący na antenie jak i ci, którzy tworzą je z drugiej strony, mają je bardzo mocno zakotwiczone w sercu i co niemniej ważne, wszyscy radia słuchamy – mówi Rafał Waszkiewicz – dyrektor generalny radia oraz szef anteny/dyrektor programowy Dodatkowym napędem jest to, że każda i każdy z nas bardzo mocno lub po prostu bardzo, kochamy motoryzację, podróże i przygodę. Oferta programowa jest bogata i nie planujemy na tym poprzestać, jednak karty będziemy odsłaniać powoli – dodaje.

RADIO YANOSIK – do słuchania w trasie i nie tylko

Ci, którzy chcą posłuchać audycji w trasie, znajdą radio Yanosik na ekranie głównym aplikacji, wystarczy włączyć je za pomocą ikony trójkąta. A gdy zechce Wam się posłuchać stacji poza samochodem, to wystarczy wejść na stronę internetową www.radioyanosik.pl i włączyć playera.

Co właściwie znajdziecie w stacji radiowej Yanosika?

Odpowiedzi udzielają: prezes spółki Neptis S.A. – Adam Tychmanowicz, dyrektor muzyczny i prezes radio Yanosik sp. z o.o – Hubert Augustyniak, a także dyrektor generalny radia oraz szef anteny/dyrektor programowy – Rafał Waszkiewicz.

Pragniemy, aby aplikacja Yanosik wraz z radiem Yanosik sprawiła, że kierowcy i pasażerowie dotrą do celu bezpiecznie oraz w przyjemnej atmosferze. Od strony muzycznej słuchacze mogą się spodziewać, że zaserwujemy zarówno współczesne przeboje, jak i największe hity z lat 90-tych. Nie zabraknie także autorskich audycji z rockowym pazurem. Poza muzyką prowadzący zabiorą kierowców w podróż po świecie motoryzacji, będą przekazywać aktualne porady związane z przepisami czy dbaniem o pojazd. Ciekawym i świeżym pomysłem na rynku jest wprowadzenie audycji naszych felietonistów, którzy będą opowiadać o bezpieczeństwie, nowościach technologicznych, sporcie, wyprawach i bieżących wydarzeniach – informuje Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik – Poza tym wszystkim, w radiu Yanosik każdy słuchacz będzie mógł głosować na swoje ulubione utwory, co spowoduje, że trafią na specjalną TOP listę “Najlepsza 20” i będą puszczane w radiu znacznie częściej – dodaje.

Radio Yanosik ma być przyjacielem kierowcy, ze świetnie dobraną muzyką do jazdy, ciekawą ramówką i głosami, które umilą każdą podróż. Oprócz audycji na antenie radia znajdziecie codzienną listę przebojów, na którą można głosować poprzez aplikację. Mamy nadzieję, że będzie to świetna zabawa! Dodatkowo każdy z emitowanych u nas utworów będzie można po prostu „polubić” jednym kliknięciem – informuje Hubert Augustyniak, dyrektor muzyczny i prezes radio Yanosik Sp. z o.o. – Radio Yanosik będzie swoistym muzycznym wehikułem czasu – podróżować będziemy od lat 80. nie tylko do współczesności, albowiem jak w filmie „Podróż do przyszłości” sięgniemy po debiutantów i utwory, które dopiero staną się radiowymi hitami. A odpowiadając na pytanie “jakie będzie radio Yanosik?”, mogę powiedzieć, że stacja będzie zawsze na czasie, będzie dbać o bezpieczeństwo, przekazywać aktualne informacje o stanach dróg, korkach i problemach na trasie i mocno stawiać na kontakt ze słuchaczem – dodaje.

Zaskoczeń będzie dużo, nie tylko tych na antenie ale także w sferze funkcjonalności, których do tej pory nie było nigdy w żadnym radiu. Energetyczne poranki, zabawne, ale i pełne treści, pasma dzienne, audycje autorskie, codzienna lista przebojów, serwisy drogowe oraz najlepsza muzyka sprawią, że Radio Yanosik od pierwszego dnia będzie jak “stary, dobry kumpel”. Bez polityki, bez napinki, ale z dużym naciskiem na bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że naprawdę, bardzo opłaci się słuchać radia Yanosik – podsumowuje Rafał Waszkiewicz – dyrektor generalny radia oraz szef anteny/dyrektor programowy

I to nie wszystkie niespodzianki, które przygotowała marka – głosem radio Yanosik został ceniony i lubiany: Piotr Fronczewski!

Będzie można nadawać własne komunikaty

Yanosik działa w oparciu o społeczność kierowców, którzy za jego pośrednictwem, dzielą się informacjami z trasy, np.: dodając zgłoszenia o wypadkach, remontach, kontroli policji i innych. Okazuje się, że w przypadku radio Yanosik również będą mogli dodawać własne wiadomości, które zostaną odczytane w czasie trwania audycji.

Po rozwinięciu usługi w aplikacji Yanosik lub za pomocą playera, będzie można napisać własną wiadomość i przesłać ją do prowadzących daną audycję.

Chcieliśmy, aby nasi słuchacze mieli również moc sprawczą w radio Yanosik i stworzyliśmy dla nich specjalny box, w którym mogą wpisać swoją wiadomość do innych słuchaczy, np.: o ważnym wydarzeniu na trasie, korkach czy wypadku albo po prostu z pozdrowieniami dla kogoś bliskiego. Prowadzący audycję odczytają tę treść wiadomości innym słuchaczom – informuje Adam Tychmanowicz, twórca Yanosik

Radio Yanosik to ogromny powiew świeżości na rynku. Nowa usługa jest przeznaczona dla użytkowników Yanosika, ale nie tylko. Można z niej również skorzystać poza samochodem.

Utworzenie tego rodzaju platformy przez twórców systemu komunikacji dla kierowców to bardzo odważny krok, który mocno wyróżni się na tle konkurencyjnych rozwiązań. Do tej pory nikt nie zdecydował się na stworzenie własnej stacji.

Wszystko wskazuje na to, że radio Yanosik ma szansę zostać bardzo ciepło przyjęte wśród kierowców, którzy z chęcią zmienią znany im już na pamięć repertuar najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce.

Więcej na stronie radia Yanosik https://yanosik.pl/landing/radioyanosik.html oraz w aplikacji Yanosik https://onelink.to/udue4e

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *