Czytasz: XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

W dniach 8-9 listopada 2017 r. odbędzie się największy w tym roku kongres branży motoryzacyjnej.

W dniach 8-9 listopada 2017 r. odbędzie się największy w tym roku kongres branży motoryzacyjnej. Do Warszawy zawita ponad 800 gości z największymi graczami rynku części motoryzacyjnych na czele.

Cała branża razem - jedno wydarzenie organizowane przez wiele organizacji branżowych

XII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego to spotkanie inspirowane przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM). W tym roku jednak w zorganizowanie tego wydarzenia bardzo silnie zaangażowały się także inne branżowe organizacje, co sprawia, że tegoroczny kongres jest wyjątkowy pod względem merytorycznym. Oprócz SDCM aż 11 innych podmiotów weźmie czynny udział w kongresie, będąc gospodarzem własnych sesji tematycznych.

O znaczeniu i randze wydarzenia świadczy fakt, że swym patronatem obejmują je zarówno Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR), Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), jak również europejskie organizacje motoryzacyjne CLEPA, FIGIEFA oraz APRA.

Dla kogo to wydarzenie? Merytoryczne wystąpienia i sesje B2B pozwalające nawiązać nowe relacje biznesowe

Ze względu na kompleksowy program, przedstawiciele każdego sektora motoryzacji, od produkcji (fabryki motoryzacyjne), przez handel (tak zwany aftermarket), aż po usługi znajdą interesujące dla siebie debaty i prezentacje. Prowadzący przekażą unikalną wiedzę, którą nie sposób otrzymać na wydarzeniach mających na celu promowanie marek organizatorów.

Podczas kongresu po raz pierwszy, pod nazwą „Siła kobiet w męskiej branży” odbędzie się także spotkanie kobiet z branży motoryzacyjnej. Ma ono na celu zachęcenie pań do podjęcia pracy właśnie w motoryzacji, która boryka się z problemem braku pracowników.

Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2017 r. w Sound Garden Hotel w Warszawie. Rejestracja na wydarzenie możliwa jest za pośrednictwem strony www.moto-konferencja.pl.

Czytaj więcej