Silesion.PL

serwis informacyjny

X Międzynarodowy Turniej Minihokeja na lodzie w Tychach i Katowicach

W ostatni weekend, 13–14 kwietnia na Stadionie Zimowym w Tychach oraz Lodowisku Jantor II w Katowicach Janowie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Międzynarodowego Turnieju Minihokeja na lodzie. Impreza zgromadziła młodych adeptów tej widowiskowej dyscypliny sportowej, podzielonych na kategorie wiekowe, w których zaprezentowali swój talent i umiejętności.

Zmagania najmłodszych na lodowisku to nie tylko rywalizacja, ale także okazja do nauki, rozwoju oraz integracji z rówieśnikami z różnych stron Polski i świata. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i profesjonalizmu, które sprawiają, że każda edycja tego turnieju staje się niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla uczestników, jak i dla wszystkich kibiców – mówi Daniel Muc, dyrektor MOSiR. 

Kategoria I: Rocznik 2014

Na Stadionie Zimowym w Tychach rozegrano zawody dla rocznika 2014. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, aby zapewnić dynamiczną i zaciętą rywalizację. W Grupie A spotkały się zespoły takie jak MUKS Orlik Opole, UKH Unia Oświęcim, czy MOSM Tychy. Natomiast Grupa B to między innymi MKS Sokoły Toruń oraz BS Polonia Bytom. 

W trakcie turnieju widzowie mogli podziwiać nie tylko zaangażowanie i determinację zawodników, ale również ich umiejętności techniczne i taktyczne. Każdy mecz był emocjonującą batalią, a zawodnicy dawali z siebie wszystko, by pokazać się jak najlepiej. 

Kategoria II: Rocznik 2015

Na Lodowisku Jantor II w Katowicach Janowie rywalizowali zawodnicy z rocznika 2015. Tutaj również obserwowaliśmy zaciętą walkę o zwycięstwo, zarówno w Grupie A, gdzie występowały drużyny takie jak UKH Unia Oświęcim II czy Naprzód Janów Katowice I, jak i w Grupie B, gdzie mieliśmy okazję podziwiać m.in. AH LEGIA Warszawa czy UKH Unia Oświęcim I. 

Minihokej na lodzie to zmagania najmłodszych hokeistów, które stworzyły możliwość integracji i wymiany doświadczeń między zawodnikami z różnych regionów. Turniej był doskonałą okazją dla nich do zaprezentowania swoich umiejętności, szczególnie, że w tych zmaganiach każda drużyna była zwycięska

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024