Czytasz: Wyzwania młodych przedsiębiorców

Wyzwania młodych przedsiębiorców

W czwartek rusza Akademia Marketingu i Sprzedaży adresowana do młodych przedsiębiorców.

Najtrudniejsze są pierwsze lata prowadzenia własnej firmy. Cykl pięciu bezpłatnych warsztatów ma być zestawem gotowych rozwiązań, które będzie można wykorzystać w codziennej praktyce biznesu. Sięgnąć po nie mogą przedsiębiorcy, którzy nie ukończyli 35. roku życia a swoją prowadzą firmę nie dłużej niż trzy lata.

- Po ponad trzech latach działań skierowanych do młodego biznesu wiemy, jak ważne są sprawne działania marketingowe i sprzedażowe w każdej firmie. To właśnie im chcemy poświęcić warsztaty w tym roku. Ważną zmianą jest także nowy system zapisów – mówi Janusz Dramski, przewodniczący FMP RIG w Katowicach. – Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, uczestnicy będą musieli zaaplikować na każdy z warsztatów, aby wziąć udział w szkoleniach – dodaje.

NOWE TECHNOLOGIE I TRENDY W SOCIAL MEDIA

Na początek social media. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, LinkedIn, Pinterest… to nie tylko narzędzia komunikacyjne. O tym jak z nich korzystać zgodnie z profilem prowadzonej działalności oraz jak umiejętnie odnosić je do długofalowej strategii komunikacji opowie Martyna Tarnawska.

Kolejne warsztaty zaplanowano 22 czerwca, 20 lipca, 21 września i 12 października. Równolegle organizowane będą także będą spotkania networkingowe w formie śniadań. Najbliższe Śniadanie Młodych Przedsiębiorców już 8 czerwca.

Program jest inicjatywą Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Koncentrują się pomocy w przetrwaniu pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Współorganizatorem po raz drugi zostało Miasto Katowice, a Silesion.pl jest jednym z partnerów tegorocznej edycji.

 Więcej informacji zainteresowani znajdą na oficjalnej stronie Programu - www.mlodyprzedsiebiorca.org

Czytaj więcej