Czytasz: Wyszedł na grzyby i nie wrócił. Trwają poszukiwania

Wyszedł na grzyby i nie wrócił. Trwają poszukiwania

Policjanci i strażacy przeczesują lasy wokół Czarkowa, gdzie mieszka zaginiony i gdzie był widziany po raz ostatni.


Trwają poszukiwania zaginionego Bogdana Spory, który w sobotę wyszedł do lasu na grzyby i do teraz nie skontaktował się z rodziną. Policjanci i strażacy przeszukują lasy wokół Czarkowa, gdzie mieszka zaginiony i gdzie był widziany po raz ostatni.

W akcję, oprócz policjantów, zaangażowani są także strażacy z miejscowej „państwówki” oraz ich koledzy z okolicznych OSP. Użyto również psa służbowego.

Osoby, które widziały poszukiwanego 30-latka lub wiedzą, gdzie może aktualnie przebywać, proszone są o kontakt z dyżurnym pszczyńskiej komendy lub najbliższej jednostki policji.

Można zgłosić się osobiście lub zadzwonić wybierając numery telefonów: sekretariat wydziału kryminalnego - 32 4493280, dyżurny pszczyńskiej komendy policji 32 44 93 255 i całodobowo, dzwoniąc na numer alarmowy 997.


Zaginiony Bogdan SPORA z Czarkowa


RYSOPIS ZAGINIONEGO:

Wzrost 165 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, oczy niebieskie, nos mały i prosty, uszy przylegające, braki w uzębieniu.

Znaki szczególne: blizna na potylicy i brak końcówki palca w prawej dłoni.

Mężczyzna w chwili zaginięcia był ubrany w zielone spodnie i zieloną bluzę z kapturem. Miał przy sobie wiklinowy koszyk i górski, fioletowy rower.

źródło: www.pszczyna.slaska.policja.gov.pl

Czytaj więcej