Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyprzedaż garażowa w mikołowskim centrum handlowym Auchan

Wyprzedaż Garażowa

Wyprzedaż garażowa to forma sprzedaży, w której ludzie organizują sprzedaż różnych używanych przedmiotów na własnych podwórkach, w garażach lub na parkingach. Jest to rodzaj targów, na których ludzie mogą sprzedawać lub kupować używane ubrania, meble, sprzęt elektroniczny, narzędzia, książki i wiele innych przedmiotów.

Wyprzedaże garażowe są często organizowane przez jednostki mieszkalne lub społeczności lokalne w celu pozbycia się nieużywanych przedmiotów i zarobienia trochę dodatkowych pieniędzy. Osoby, które organizują wyprzedaże garażowe, zazwyczaj ustawiają stoły, na których wystawiają przedmioty do sprzedaży, a potencjalni kupcy mogą przeglądać te przedmioty i negocjować ceny.

To również dobra okazja dla osób szukających okazji i chcących zaoszczędzić pieniądze na zakupach. Wyprzedaże garażowe są popularne w wielu krajach i często odbywają się w okresie letnim, gdy warunki pogodowe są sprzyjające.

Jeśli podczas domowych porządków znaleziono przedmioty w dobrym stanie, ale już ich nie używa się, propozycja Auchan w Mikołowie jest skierowana do takich osób! Można wziąć udział w garażowej wyprzedaży, która odbędzie się w centrum handlowym Auchan Mikołów i wystawić swoje rzeczy na sprzedaż. To także okazja dla tych, którzy chcieliby kupić przedmioty czy ubrania “z drugiej ręki”.

Garażowa wyprzedaż w mikołowskim centrum handlowym Auchan będzie wydarzeniem cyklicznym, odbywającym się w każdą ostatnią sobotę miesiąca od maja do grudnia.

Wyprzedaże garażowe Auchan w Mikołowie odbędą się:

  • 27 maja 2023,
  • 24 czerwca 2023,
  • 29 lipca 2023,
  • 26 sierpnia, 30 września 2023,
  • 28 października 2023,
  • 25 listopada 2023,
  • 16 grudnia 2023

Wydarzenie odbędzie się w pasażu centrum handlowego Auchan Mikołów w godzinach 9.00-14.30.

Aby wystawić rzeczy na sprzedaż, należy wysłać maila na adres zapisymikolow@zycieczestochowy.pl Zapisy sprzedawców na pierwsze majowe wydarzenie kończą się 25 maja o godzinie 15.00. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić pod numer 696 48 66 80.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zadbać o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.

JAKIE PRZEDMIOTY MOŻNA SPRZEDAĆ LUB KUPIĆ?

Podczas wydarzenia będzie można sprzedawać i kupować przedmioty z wielu kategorii. Na stoiskach znajdą się ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuteria, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne.

Wydarzenie organizowane przez mikołowskie Auchan przyniesie korzyści wszystkim. Sprzedający dadzą “drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach!

Wybieranie rzeczy z drugiej ręki pozwala również zmniejszyć ilość odpadów, które trafiają na wysypiska śmieci. To prosty sposób na prowadzenie bardziej ekologicznego stylu życia – kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce i zasoby środowiska!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024