Czytasz: Wypłyń w imprezowy rejs z BOAT SILESIA PARTY

Wypłyń w imprezowy rejs z BOAT SILESIA PARTY

Przenieś się w świat muzyki elektronicznej na wodach Odry, podziwiając Wrocław nocą.

Boat Silesia Party to impreza, w czasie której klubowicze wsiadają na pokład statku i tam oddają się zabawie w rytmach nu disco, deep house i tech house. Pierwsze w tym regionie boat party odbędzie się 24 czerwca we Wrocławiu, na Odrze. W czasie 4,5-godzinnego rejsu wystąpi aż 6 artystów: John James, Matthew Clarck, Ponydisco, Marcel McLoud, Flor i Lagocky.

Boat Party w Polsce

Boat parties organizowane są w Polsce od 2016 roku. Do tej pory odbywały się w Gdyni, Warszawie i Krakowie, lecz dotąd nie zawitały na Śląsk. Imprezy te cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych ludzi, pomimo faktu, że nie są tak łatwo dostępne, jak zwykłe imprezy klubowe.

Boat Silesia Party rozpocznie się w najbliższą niedzielę - 24 czerwca. O godzinie 19.30 statek "Nereida" wyruszy w najbardziej imprezowy rejs po Odrze. W ciągu kilku godzin rejsu będzie można zobaczyć miasto i jego najbardziej znane miejsca z zupełnie innej perspektywy. 150 uczestników w czasie zabawy zobaczy m.in. Muzeum Narodowe, Ogród Zoologiczny i Halę Targową. Rejs zakończy się o północy.

Ideą organizatorów jest wzbogacenie branży rozrywkowej o ciekawy i oryginalny produkt, który będzie jednoczył ludzi szukających nowych wrażeń, a jednocześnie pozwoli na promocję turystyczną regionu i propagowanie muzyki elektronicznej i wiedzy o niej.

CO WYRÓŻNIA „BOAT SILESIA PARTY”?

B.S.T zapewnia niezapomniane doznania w otoczeniu pięknych widoków - nie tylko zabytków czy miejsc kulturalnych i przemysłowych, ale także niezabudowanych miejsc zielonych. Występy najlepszych artystów, DJ'ów i producentów muzycznych w kraju tylko uprzyjemni imprezowanie na całym pokładzie statku.

Marka swoim zasięgiem będzie obejmować województwa śląskie, opolskie i dolnośląskie oraz obszary w promieniu 200km.

„BOAT SILESIA PARTY” - TRASA REJSU

1. Bulwar X. Dunikowskiego, start Hala Targowa

2. Wybrzeże Wyspiańskiego przy Politechnice Wrocławskiej

3. Plaża ZaZoo

4. Przystań ZOO

5. Kładka Zwierzyniecka – w stronę wyspy Opatowickiej

6. Powrót przez przystań ZOO i plażę ZaZOO do Śluzy Szczytniki

7. Most Zwierzyniecki

8. Most Szczytniki

9. Leclerc

10. Jaz Psie Pole

11. Powrót do bulwaru X. Dunikowskiego, KONIEC Hala Targowa

Ze względów pogodowych lub technicznych trasa rejsu może ulec zmianie.

Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Bilety będą dystrybuowane wyłącznie w portalu biletomat.pl