Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyjątkowa koszulka Lecha Poznań na stulecie

Wyjatkowa koszulka Lecha Poznan na stulecie

Wyjatkowa koszulka Lecha Poznan na stulecie

Do sprzedaży trafia właśnie wyjątkowa koszulka retro Lecha Poznań. Wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze, powstała na setne urodziny Kolejorza, które będziemy świętować 19 marca 2022. A po drugie, wyprodukowane zostały tylko 1922 sztuki, co oczywiście wprost nawiązuje do roku, w którym najpopularniejszy i najbardziej utytułowany klub w Wielkopolsce został oficjalnie zarejestrowany i rozpoczął swój marsz ku sukcesom.

#KOLE100RZ

Każdy kibic, który zdecyduje się na zakup, będzie mógł nosić z dumą ten unikatowy trykot, pamiętając o pokoleniach piłkarzy, którzy na boisku walczyli na chwałę niebiesko-białych barw, a także kibicach, trzymających przez lata kciuki za Poznańską Lokomotywę. Każda koszulka z zaledwie 1922, jakie trafiają właśnie do sprzedaży, będzie zapakowana w specjalnie zaprojektowane eleganckie pudełko, a w środku znajdzie się certyfikat oryginalności z dedykowanym numerem od 0001 do 1922.

Koszulce retro nadaliśmy historyczny sznyt. Przy jej tworzeniu połączyliśmy wzory z dwóch ważnych okresów w dziejach klubu. Jasnoniebieski kolor, kołnierzyk, a także biały poziomy pas na klatce piersiowej to odniesienie do początku lat 70., kiedy Kolejorz wracał do ekstraklasy, a jego mecze budziły gigantyczne zainteresowanie. Frekwencja potrafiła wówczas oscylować wokół 60 tysięcy! Z kolei ułożony z liter napis LECH to nawiązanie do pierwszego mistrzostwa Polski (1983) oraz wygranej nad mistrzem Hiszpanii, Athletic Bilbao w Pucharze Europy Mistrzów Krajowych. To jedyny moment w historii, kiedy nazwa klubu została tak wyeksponowana na meczowych strojach.

Nowe koszulki to świetna pamiątka związana ze stuleciem Lecha, którego korzenie sięgają początku lat 20. XX wieku, ale formalnie został zarejestrowany 19 marca 1922 roku. Dokładnie w setne urodziny zagramy mecz ligowy z Jagiellonią Białystok i piłkarze niebiesko-białych zagrają tego dnia w trykotach retro.

Z ekologią pod rękę

Warto zaznaczyć, że koszulki, które dostarczył nasz sponsor techniczny – firma Macron, zostały wyprodukowane z tzw. eco-softlock, czyli tkaniny wykonanej w 100 proc. z przetworzonego plastiku i posiadającej certyfikat Global Recycled Standard. Przy produkcji wykorzystano M Performance System, który ułatwia odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci z powierzchni trykotów. Dzięki temu systemowi trykot zapewnia dobrą oddychalność, co jest bardzo ważne przy dużym wysiłku fizycznym. Dopasowany krój gwarantuje wygodę i komfort podczas gry.

Gdzie kupić?

Wyjątkowe koszulki retro trafiły właśnie do sprzedaży i kosztują 379 złotych, możliwe jest dodatkowo wykonanie personalizacji. Trykoty można znaleźć we wszystkich naszych punktach sprzedaży oraz w e-sklepie Lecha Poznań

Godziny otwarcia punktów sprzedaży:

Stacja Kolejorz Stadion: poniedziałek-piątek 10:00-19:00
Stacja Kolejorz Pestka: poniedziałek-sobota 9:00-21:00
Stacja Kolejorz Posnania: poniedziałek-sobota 10:00-22:00
Stacja Kolejorz Avenida: poniedziałek-sobota 9:00-21:00
Stacja Kolejorz Panorama: poniedziałek-sobota 10:00-21:00

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024