Silesion.PL

serwis informacyjny

Wyciśnij kasę dla Domu Aniołów Stróżów! Niezwykła akcja na Spodek Super Cup

Po 26 latach do legendarnej katowickiej hali wraca piłkarski Spodek Super Cup – zimowy turniej, wypełniający kibicowski kalendarz pod nieobecność rozgrywek ligowych. Na hali zmierzą się Górnik Zabrze, GKS Katowice, Banik Ostrawa, Podbeskidzie Bielsko-Białą, ROW Rybnik oraz Żelezarne Podbrezova. Superbet, jako sponsor główny imprezy, przygotuje dla kibiców specjalną strefę, w której dzięki sile mięśni będą mogli nie tylko zgarnąć freebety, ale przede wszystkim wesprzeć dzieciaki, którym życie nie oszczędza trudów.

Podczas turnieju na trybunach pojawią się tysiące fanów zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn uczestniczących w Spodek Super Cup. Każdy i każda z nich będzie mógł wykorzystać swoje muskuły nie tylko do pracy na rzecz swojego portfela, ale co kluczowe, również na cel charytatywny. – W naszej strefie kibica pojawią się sztangi i ławeczki, każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wycisnąć dla siebie sto złotych freebetu, a także wesprzeć Dom Aniołów Stróżów. Każdy udana próba, to 10 zł przekazanych na konto stowarzyszenia, które od 30 lat wspiera młodzież z ubogich wykluczonych środowisk. Będziemy mocno dopingować nie tylko piłkarzy, ale również kibiców wyciskających kilogramy na sztandze. Jesteśmy gotowi przekazać aż do 10 tysięcy złotych, w zależności oczywiście od tego, jaką mocą wykażą się chętni – tłumaczy Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Na sztandze będą umieszczone ciężary 80 lub 100 kilogramów, w zależności od masy uczestnika. Łączna liczba wyciśniętych kilogramów przełoży się na złotówki przekazane dla Domu Aniołów Stróżów, aż do kwoty 10 000 złotych. Dodatkowo, każde wyciśnięcie sztangi będzie oznaczało 10 złotych freebetu w Superbet do wykorzystania przez danego kibica. Za dziesięć wyciśnięć stukilogramowej sztangi Superbet przekaże zatem 100 złotych w formie freebetu dla kibica, a także 100 złotych dla fundacji wspierającej dzieci z trudnych środowisk.

Anioły istnieją naprawdę

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” od 1991 roku działa w Katowicach na rzecz osób zmarginalizowanych przez społeczeństwo i wywodzących się z patologicznych środowisk. Na początku funkcjonowanie koncentrowało się w okolicach dworca PKP, pomagając doraźnie młodym ludziom w kryzysie uzależnień i bezdomności. Od tej pory Dom Aniołów Stróżów stał się prawdziwym Domem, oferującym schronienie, opiekę i terapię najbardziej potrzebującym dzieciom i młodzieży na Śląsku i w Zagłębiu. W ośmiu placówkach prowadzonych przez stowarzyszenie działają świetlice, przedszkole terapeutyczne, poradnia rodzinna i programy uliczne. Każdego dnia pomocą obejmowane jest ok. 130 osób w świetlicach i klubach.

– Staramy się wspierać nie tylko wielkie inicjatywy, ale też takie, które lokalnie robią ogromną różnicę. Takim podmiotem od przeszło 30 lat jest Dom Aniołów Stróżów. Jako sponsor główny Górnika Zabrze i Spodek Super Cup chcemy być częścią inicjatyw ważnych dla Ślązaków – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Powrót po latach

W latach 90. zimowy turniej halowy w Spodku był najważniejszym punktem przerwy w piłkarskich rozgrywkach. Chociaż nie toczyła się w nim walka o ligowe punkty, cieszył się dużym prestiżem, a o wygraną co roku rywalizowały największe firmy, jak Legia Warszawa, Górnik Zabrze czy Widzew Łódź. Na trybunach nigdy nie brakowało gorącej atmosfery, a Spodek pękał w szwach. Teraz, po 26 latach od rozegrania ostatniej edycji turnieju, organizatorzy zdecydowali, że czas przywrócić go do życia. Udział wezmą zespoły, których kibice żyją ze sobą w dobrych relacjach, więc będzie to również szansa na zacieśnienie relacji pomiędzy fanami. Idealną okazją do tego będzie wspólne wyciskanie kilogramów w strefie Superbet, łączące przyjemne z pożytecznym.

– Na trybunach spodziewane jest 9 tysięcy fanów futbolu, spotkania będą transmitowane w Kanale Sportowym, a mecze poprowadzi najlepszy sędzia na świecie, czyli Szymon Marciniak. Na fanów czeka też nie lada gratka w postaci Meczu Gwiazd. Warto być w ten weekend w Spodku i warto odwiedzić naszą strefę – zaprasza Łukasz Seweryniak.

Turniej rozpocznie się w niedzielę, 14 stycznia w samo południe i potrwa do godz. 18. Ceny biletów zaczynają się od 60 złotych. Więcej informacji na temat turnieju i biletów na STRONIE ORGANIZATORA.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w  Superbecie  z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***

O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady online w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał ponad 20% udziału w polskim rynku online i był drugim bukmacherem w kraju pod względem przyjętych zakładów online.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2023 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. Bukmacher otrzymał również nagrodę w konkursie „Złote Spinacze 2023” za komunikację turnieju szachowego Superbet Rapid&Blitz. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024