Silesion.PL

serwis informacyjny

Wybory parlamentarne 2019 – kto uzyska więcej głosów?

Czy Mateusz Morawiecki zdobędzie więcej głosów niż Jarosław Kaczyński w wyborach parlamentarnych 2019 r.?

  • Tak – kurs 20

Już niebawem nadchodzą wybory parlamentarne 2019 r. W drodze głosowania zostanie wybranych 460 posłów do Sejmu i 100 senatorów. Przed wyborami robi się coraz bardziej gorąco, bo SLD, Wiosna i Razem tworzą razem blok na wybory parlamentarne, zaraz po tym jak SLD opuszcza Koalicję Obywatelską. Biedroń zapowiedział, że już od czterech lat lewica nie ma swojego mocnego reprezentanta w polskim parlamencie, co jest sytuacją niespotykaną w Europie. Szef Wiosny nie chciał zdradzić, czy wystartuje do Sejmu z list lewicowej koalicji.

Kto zdobędzie więcej głosów w wyborach parlamentarnych 2019 r.? Małgorzata Wassermann/Zbigniew Ziobro

  • Małgorzata Wassermann – kurs 2.15
  • Zbigniew Ziobro – kurs 1.55

Premier czy któryś z wicepremierów – kto zdobędzie więcej głosów w wyborach parlamentarnych 2019 r.?

  • Mateusz Morawiecki – kurs 1.45
  • Jacek Sasin – kurs 4
  • Piotr Gliński – kurs 4.50

A co z PiS? Czy Mateusz Morawiecki obecny Premier Polski zdobędzie więcej głosów niż Jarosław Kaczyński? Czy uczeń przerośnie mistrza? A zestawienie Małgorzaty Wassermann i Zbigniewa Ziobro? Też wygląda obiecująco, bowiem mamy do czynienia z dwoma mocnymi nazwiskami. Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author