Silesion.PL

serwis informacyjny

Wybory Miss GROMDA, czyli najpiękniejsze dziewczyny walk na gołe pięści

Wybory Miss GROMDA czyli najpiekniejsze dziewczyny walk na gole piesci

Wybory Miss GROMDA czyli najpiekniejsze dziewczyny walk na gole piesci

Gorące, waleczne i pewne siebie. Czas wybrać MISS GROMDA. W serwisie Facebook na oficjalnym profilu GROMDY możecie dokonać wyboru najseksowniejszej dziewczyny Gromda. Zwyciężczynie poznamy już na gali GROMDA Beach już w piątek 6 sierpnia.

Oto lista kandydatek:

 1. Julka – instagram.com/julkaa_aa
 2. Nastya instagram.com/nastya.dolce
 3. Natalia instagram.com/veneloo
 4. Oliwia instagram.com/oliwiaw777
 5. Julianka instagram.com/juliankakie…
 6. Alicja instagram.com/aliceandwan…
 7. Julia instagram.com/julia.madaj
 8. Ola instagram.com/ola_bulko
 9. Lena instagram.com/lenzzle
 10. Tetty instagram.com/not.a.stupid
 11. Karolina instagram.com/karolajkaa
 12. Alicja instagram.com/ali.cjq
 13. Oliwia instagram.com/oliwia_jezak

Gromda znana także jako Gromda Fight Club to polska organizacja promująca walki bokserskie na gołe pięści, założona w 2020 roku w Warszawie. Współwłaścicielami federacji są Mateusz Borek oraz Mariusz Grabowski, a prezesem jest syn Marcel Grabowski.

Walki są organizowane na ringu bokserskim o wymiarach 4 × 4 metry, toczące się bez kategorii wagowych, na dystansie 4 rund po 2 minuty z 1 minutową przerwą. Jeśli walka nie zakończy się po 4 rundach to odbędzie się 5 runda tzw. runda dodatkowa bez limitu czasowego, aż do wyłonienia zwycięzcy.

Zestawianie zawodników do par turniejowych jest losowane najpóźniej na 24 godziny przed datą turnieju. Ceremonię losowania par turniejowych przeprowadza organizator przy udziale Delegata Federacji Gromda.

Podczas każdej z numerowanych gal Gromdy odbywa się turniej drabinkowy składający się z pierwszej oraz na kolejnej gali z drugiej części, w którym udział bierze ośmiu uczestników. Czterech przegranych odpada z turnieju, a czterech dalszych przechodzi z ćwierćfinału do półfinału. Ostatecznie zostaje dwóch zwycięzców, gdzie spotykają się w finale. Wygrany turnieju spotyka się w wielkim finale (na innej gali) ze zwycięzcą kolejnej edycji Gromdy (np. wygrani 1 i 2 gali spotkali się na 3 edycji Gromdy). Główną nagrodą jest 100.000,00 zł (sto tysięcy złotych). (źródło; wikipedia.com)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024