Czytasz: Wybierz ulubione miejsce Bytomia

Wybierz ulubione miejsce Bytomia

Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, Opera Śląska, a może Muzeum Górnośląskie? Ruszył plebiscyt „Bytom na lato”.

Agora Bytom, znana z aktywnej promocji miasta, rozpoczyna kolejną interaktywną grę. Po świetnie przyjętym plebiscycie „Best of Bytom” czy akcji „Przerwa na Bytom”, tym razem fani zadecydują, które miejsca koniecznie trzeba zobaczyć w mieście podczas wakacji.  

- Nieustannie wspieramy promocję naszego miasta. Odbiór poprzednich akcji zainspirował nas do kolejnej inicjatywy podkreślającej walory Bytomia. Jak zawsze głos oddajemy fanom na Facebooku. Wierzę, że z chęcią wezmą udział w plebiscycie – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Zasady gry

Plebiscyt podzielony jest na 4 kategorie: Bytom z kulturą, Bytom z historią, Zielony Bytom oraz Architektura Bytomia. W ramach każdej z nich zaprezentowane zostaną cztery miejsca charakterystyczne dla miasta. Zwycięskie miejsca każdej kategorii wyłonione zostaną w głosowaniu na fanpage’u Agory Bytom na Facebooku i wszystkie trafią na wyjątkową mapę atrakcji Bytomia.

Głosowanie w każdej kategorii połączone jest z konkursem. Spośród osób, które zagłosują i uzasadnią swój wybór w komentarzu pod zdjęciem, jury wybierze zwycięzcę. Laureaci otrzymają bon podarunkowy o wartości 100 złotych do wykorzystania w Agorze Bytom.

Głosowanie trwa do niedzieli (12.08) do północy. Wynik zostaną opublikowane dzień później, w poniedziałek. Więcej informacji na www.facebook.com/AgoraBytom.