Silesion.PL

serwis informacyjny

Wybierz, czy Polska odda celny strzał w meczu z Francją i zagraj swój typ po kursie 100.0

Wybierz czy Polska odda celny strzal w meczu z Francja i zagraj swoj typ po kursie 100.0

Wybierz czy Polska odda celny strzal w meczu z Francja i zagraj swoj typ po kursie 100.0

Nareszcie po 36 latach udało nam się wyjść z grupy na mistrzostwach świata! Z sukcesu nie możemy jednak cieszyć się zbyt długo, gdyż już w niedzielę naszym rodakom przyjdzie się mierzyć z Francuzami, którzy przed czteroma laty sięgnęli po trofeum. Jaką taktykę na ten mecz zastosuje Czesław Michniewicz – obrona Częstochowy czy upragniony pokaz ofensywy?

Nowi klienci BETFAN mają możliwość wyboru, czy Polska odda celny strzał w tym meczu, po kursie 100.0! Co więcej… w Betfanie znowu POLSKA będzie GUUUROM!

Wybierz, czy Polska odda celny strzał w meczu z Francją i zagraj swój typ po kursie 100.0!

Zasady promocji:

  • Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 i wpłać dokładnie 40 zł
  • Zagraj dowolny kupon za 38 zł
  • Następnie postaw za dokładnie 2 złote wybrany przez Ciebie zakład: Polska odda celny strzał LUB Polska nie odda celnego strzału – dostępne TUTAJ
  • Jeżeli trafisz, otrzymasz 176 zł na KONTO GŁÓWNE!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024