Silesion.PL

serwis informacyjny

“Wujek Samo Zło” wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów na gali Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0

Maciej “Wujek Samo Zło” Gnatowski, znany szerzej jako WSZ, niezwykle utalentowany w dziedzinie rapu i freestyle’u, wkracza na nowa scene – okatgon Igrzysk Gladiatorów. Podczas gali freak fight PRIME SHOW MMA 8: ZADYMA 2.0, która odbędzie się już 13 kwietnia 2024 roku, WSZ stanie przed nowym wyzwaniem, jako pierwszy zawodnik tego prestiżowego turnieju.

Znany przede wszystkim ze swojej ekspresji artystycznej jako raper, autor tekstów i osobowość medialna, Maciej Gnatowski postanowił sięgnąć po nowe doświadczenia, tym razem na arenie sportowej. Jego udział w Igrzyskach Gladiatorów jest zaskakującym posunięciem, ale WSZ nigdy nie unikał wyzwań.

W swojej dotychczasowej karierze sportowej WSZ stoczył jedną walkę, w 2019 roku, przegrywając z Arabem w drugiej rundzie. Jednak teraz, podczas gali PRIME SHOW MMA 8: ZADYMA 2.0, ma szansę udowodnić swoje umiejętności oraz zaskoczyć rywali.

Konferencja przed tym wydarzeniem już w poniedziałek, 18 marca 2024 roku, będzie okazją do poznania bliżej planów WSZ oraz jego przeciwników. Z pewnością jego obecność w Igrzyskach Gladiatorów będzie dodatkowym elementem emocji podczas tej już i tak oczekiwanej gali.

Maciej “Wujek Samo Zło” Gnatowski to postać znana i ceniona w świecie kultury hip-hopowej i nie tylko. Jego udział w Igrzyskach Gladiatorów może otworzyć nowy rozdział w jego karierze oraz dostarczyć niezapomnianych emocji zarówno fanom rapu, jak i sportu walki.

Karta walk Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024