Silesion.PL

serwis informacyjny

Wspinaj się po okazje z BNP Paribas Bank

Wspinaj sie po okazje z BNP Paribas Bank

Wspinaj sie po okazje z BNP Paribas Bank

BNP Paribas Bank Polska S.A. ogłosił nową promocję “Wspinaj się po okazje”, skierowaną do nowych klientów, którzy chcą otworzyć Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości Elektronicznej. Promocja jest organizowana przez firmę Hagen Sp. z o.o. i trwa do momentu osiągnięcia 10000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 16 czerwca 2023 r.

Aby wziąć udział w promocji, należy uzupełnić TEN formularz rejestracyjny i złożyć wniosek o otwarcie konta za pomocą linku promocyjnego. Można to zrobić do 16 czerwca 2023 r. przez Internet lub aplikację GOmobile. Po podpisaniu umowy z bankiem należy aktywować kartę do 30 czerwca 2023 r.

Aby otrzymać nagrody o łącznej wartości 420 zł, należy spełnić kilka warunków. Po złożeniu wniosku i aktywowaniu karty, w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta, należy wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł, wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą, wykonać przelew/y na łączną kwotę min. 500 zł oraz otrzymać wpływ/y na łączną kwotę min. 200 zł. W wyniku tego spełnienia wymienionych warunków, można otrzymać pierwszą nagrodę w wysokości 40 zł przelewem na Konto Osobiste.

W miesiącu następnym po spełnieniu wymienionych warunków, można otrzymać drugą nagrodę w wysokości 190 zł, po wykonaniu takich samych transakcji, co w przypadku pierwszej nagrody.

W miesiącu następującym po spełnieniu warunków do drugiej nagrody, można otrzymać trzecią nagrodę w wysokości 190 zł, również po wykonaniu takich samych transakcji.

Promocja “Wspinaj się po okazje” jest dobrym sposobem na skorzystanie z atrakcyjnej oferty BNP Paribas Bank Polska S.A. dla nowych klientów. Można w ten sposób otrzymać nagrody w wysokości 420 zł, co z pewnością jest cennym wsparciem dla wielu osób. Warto zatem skorzystać z tej okazji i otworzyć Konto Osobiste z Kartą i dostępem do Bankowości Elektronicznej w BNP Paribas Bank Polska S.A.

reklama

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024