Czytasz: Wolontariusze na Euro U21 poszukiwani!

Wolontariusze na Euro U21 poszukiwani!

Zgłoszenia tylko do końca roku. Zobacz od kuchni organizację międzynarodowego przedsięwzięcia.

Do końca roku trwają zapisy na Wolontariat Mistrzostw Europy UEFA Euro U21. Zawody odbędą się w 2017 roku w sześciu miastach w Polsce, w tym w Tychach. Mecz otwarcia odbędzie się w Lublinie 16 czerwca. Wiadomo, że w Tychach zostaną rozegrane trzy mecze grupowe i jeden półfinał. Na Stadionie Miejskim w Tychach zagrają reprezentacje Włoch, Niemiec, Czech i Danii. Koniec mistrzostw - wielki finał odbędzie się na krakowskim stadionie 30 czerwca.

Na początku grudnia odbyło się losowanie grup. Polska reprezentacja zagra w grupie A ze Słowakami, Szwedami, którzy będą bronić tytułu mistrzowskiego oraz z Anglikami. Spotkania grupy A zostaną rozegrane na stadionach w Lublinie i Kielcach.

Obecnie trwa nabór na wolontariuszy, którzy pomogą zorganizować to święto piłki. Mile widziani są fani piłki nożnej, interesujący się przygotowywaniem dużych wydarzeń sportowych. Jeżeli potrafisz posługiwać się językami obcymi nie zapomnij napisać o tym w formularzu rekrutacyjnym.

Jak mówią organizatorzy Euro U21 Polska 2017 to świetna okazja, aby zdobyć doświadczenie zawodowe podczas tak ważnego wydarzenia, a także poznać ciekawych ludzi. Wolontariusze w zależności od chęci i ilości zainteresowanych zostaną przyporządkowani do 9 grup: akredytacje, procedury meczowe, marketing, dział biletów, wsparcie biura LOC, Media/TV, wolontariusz informacyjny, koordynacja biura czy obsługa VIP-ów. 

Nabór trwa do końca grudnia 2016. Formularze rekrutacyjne znajdują się na stronie: https://u21poland.com/rekrutacja/u21

Zobacz jak Tychy prezentują się wśród innych miast-gospodarzy Euro U21 Polska 2017!

 

Czytaj więcej