Silesion.PL

serwis informacyjny

Wola Retro z podpisaną przedwstępną umowę sprzedaży (PSPA)

Wola Retro Warszawa

Wola Retro Warszawa

Develia S.A. podpisała przedwstępną umowę sprzedaży (PSPA) z podmiotem z Grupy Adventum dla Wola Retro – prestiżowego budynku biurowego zlokalizowanego w Warszawie. Uzgodniona cena to około 69,8 mln EUR. Zamknięcie transakcji planowane jest do końca kwietnia 2023 roku.

Sprzedającego wspólnie reprezentowały firmy Avison Young i JLL. Kupującemu doradzała firma CBRE.

Wola Retro to trzy harmonijnie skomponowane budynki – jeden wybudowany w latach 30-tych XX wieku z przeznaczeniem na obiekt biurowo-usługowy oraz dwa nowe, górujące nad nim budynki, wkomponowane w historyczne otoczenie. Obiekt oferuje około 25 900 mkw. całkowitej powierzchni najmu.

Kompleks znajduje się w odległości 5 minut spacerem od najnowocześniejszej, warszawskiej strefy biznesowej skoncentrowanej w okolicy Ronda Daszyńskiego. W pobliżu powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, co gwarantuje rozwój infrastruktury.

Stronie sprzedającej doradzały również firmy Dentons i GWW, kupującemu – BSWW.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author