Czytasz: Właśnie zostałaś mamą? Musisz tu przyjść

Właśnie zostałaś mamą? Musisz tu przyjść

Tutaj rządzą mamy. Pod takim hasłem rusza nowy cykl bytomskich warsztatów. Mamy wymienią się doświadczeniami, spotkają ekspertów. Najbliższa okazja już 25 kwietnia, a wstęp jest wolny.

Jak poradzić sobie z kolką, ząbkowaniem albo urządzeniem pokoju dla malucha? Dowiedzą się wszystkie mamy, które już we wtorek zjawią się w Agorze Bytom, na bezpłatnych warsztatach z cyklu „Spotykamy mamy”. Wydarzenie poświęcone będzie wszystkiemu co dla mam ważne. Uczestniczki będą się wspierać, dzielić radościami i wątpliwościami, a przede wszystkim dowiedzą się więcej o rozwoju swoich dzieci. Do ich dyspozycji będą eksperci – inne mamy – które nauczą je wielu nowych rzeczy.

Pierwszy uśmiech? Uwieczniony!

W centrum uwagi we wtorek znajdzie się fotografia dziecięca. Gościem specjalnym będzie specjalistka w tej dziedzinie, mama i artystka – Paulina Mirek. - Będę zachęcała do gromadzenia zdjęć naszego malucha. Fotografia pierwszego uśmiechu, pierwszych kroków czy pierwszych kostiumów karnawałowych to wspaniała, przywołująca wspomnienia pamiątka, która za kilka lat będzie dla nas źródłem wzruszeń i radości - mówi Paulina Mirek. Ekspert wytłumaczy mamom, jak zrobić naturalne, przykuwające uwagę zdjęcia, jak skomponować rodzinny album. Będzie można wygrać też profesjonalną sesję zdjęciową.

Na spotkanie weź malucha

Mamy, które obawiają się, ze na wtorkowe warsztaty (godz. 11, poziom +3) nie znajdą niani, Agora zachęca do zabrania malucha ze sobą. Dla kilkuletnich dzieci przygotowana zostanie specjalna strefa, gdzie będą mogły spędzić czas na zabawie pod okiem animatorów.

Kolejne warsztaty w ramach cyklu „Spotykamy mamy” odbędą się w maju i czerwcu – w każdy ostatni wtorek miesiąca. - Mamy poznają ciekawe, nieoczywiste pomysły na urządzenie pokoju dziecięcego, a także dowiedzą się, jak bawić się z dziećmi, aby spędzony wspólnie czas był dużą przyjemnością dla całej rodziny – zapowiadają organizatorzy.

Czytaj więcej