Czytasz: Włamali się do kebaba. Rozpoznajesz ich?

Włamali się do kebaba. Rozpoznajesz ich?

Czeladzcy policjanci poszukują dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do kiosku gastronomicznego. Sprawców pokazują na nagraniach z monitoringu.

Do włamania doszło w dniu 20 września tego roku. Do punktu serwującego kebab włamało się dwóch mężczyzn. - Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, sylwetki których przedstawiają prezentowane zdjęcia, prosimy o pilny kontakt – apeluje będzińska komenda policji.

Publikuje zdjęcia z nagrań monitoringu. Nie są najlepszej jakości, zauważyć można na nich jednak ubranego na sportowo mężczyznę. Widać też moment włamania do sklepu. Sprawcy wybili szybę i przez okno dostali się do środka.

CZYTAJ TAKŻE: SERIA WŁAMAŃ NA KATOWICKIM OSIEDLU

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców kradzieży z włamaniem, prosimy o niezwłoczny kontakt z czeladzkimi policjantami tel. (32) 269 85 510 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza "POWIADOM NAS" zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Czytaj więcej