Czytasz: WITPOL. NOWA GENERACJA SAMOCHODÓW

WITPOL. NOWA GENERACJA SAMOCHODÓW

Na rynku motoryzacyjnym działamy od początku lat 90-tych, natomiast od jesieni 2006 roku poszerzyliśmy działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów marki Hyundai w nowym, przestronnym i wyposażonym w najnowsze urządzenia diagnostyczne punkci

 

W salonie sprzedaży oferujemy pełną gamę samochodów Hyundai dostępnych aktualnie w sprzedaży na rynku polskim. To w naszym salonie możecie Państwo zapoznać się z każdym modelem samochodu oraz uzyskać pełną i profesjonalną informację na temat specyfikacji, wyposażenia i cen wybranych modeli Hyundai. Sprzedawcy w salonie ułatwią Państwu wybór właściwego pojazdu oraz doradzą przy zakupie dodatkowego wyposażenia.

Oprócz tego posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów kredytowych, leasingowych oraz preferencyjne pakiety ubezpieczeń, które pomogą sfinansować Państwu zakup pojazdu.To w naszym salonie wynegocjują Państwo najlepszą ofertę zakupu samochodu. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pojazdy testowe, którymi można odbyć jazdę próbną i osobiście przekonać się o zaletach samochodów marki Hyundai.

www.witpol-auto.pl

Salony Witpol:

ul. KATOWICKA 35
43-100 TYCHY (obok Browarów)
witpol-tychy@hyundai.com.pl

ul. JASKÓŁEK 21
43-215 STUDZIENICE (trasa Katowice-Bielsko)
witpol-studzienice@hyundai.com.pl

Czytaj więcej