Czytasz: Wisła zaprasza na ferie!
02:43
Zacznie się spektakularnie Pucharem Świata w skokach. Ale to dopiero początek atrakcji przygotowanych na ferie.

Pani Małgorzata przyjechała na ferie do Wisły z Irlandii. Z kolei Rafał postanowił uciec na jeden dzień od smogu by pooddychać czystym powietrzem. Narciarze jednogłośnie mówią: "warto tu być".

- W Wiśle mamy bardzo dużo śniegu. Panują bardzo dobre warunki na stokach. W samym mieście mamy 20 ośrodków narciarskich, w których prowadzone są szkółki jazdy na nartach, przedszkola i atrakcje dla dzieci. Instruktorzy pracują pełną parą. Jesteśmy fenomenalnie przygotowani - zapewnia Łukasz Bialski, rzecznik UM w Wiśle.

CO ROBIĆ W WIŚLE - MIASTO pełne ATRAKCJI

Wisła już od piątku zachęca bogatym kalendarzem imprez. Fani Pucharu Świata w skokach narciarskich będą mogli oglądać zmagania skoczków w specjalnej Strefie Kibica. W przerwie kibicowania będą mogli bawić się na koncertach zespołów Weekend oraz Baciary.

W połowie śląskich ferii, 21 stycznia odbędzie się Nocny Bieg Dwóch Szczytów, gdzie sportowcy będą biegać z czołówkami na głowie. Z kolei 29 stycznia fani biegania na nartach będą mogli spróbować swoich sił w rywalizacji na drewnianych biegówkach.

kwatery w wiśle: "jest szansa na nocleg"

Wisła dysponuje 13 tysiącami miejsc noclegowych w ponad 350 obiektach.

- Tych miejsc jest bardzo dużo, jednak nie ukrywam, że jest spore zainteresowanie. Nie mamy jeszcze sygnału, że miejsc brakuje. Zapraszamy, jest szansa na nocleg w mieście - dodaje Łukasz Bialski. 

Planujecie spędzić ferie zimowe w Wiśle?

Czytaj więcej