Silesion.PL

serwis informacyjny

WImbledon: Bonus 400 PLN w Superbet za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek z Belindą Bencic

WImbledon Bonus 400 PLN w Superbet za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek z Belindą Bencic

Superbet przygotował specjalną promocję dla fanów tenisa i kibiców Igi Świątek. Uczestnictwo w promocji “Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic” daje szansę na dodatkowe środki na koncie gracza.

Aby wziąć udział w promocji, gracze muszą spełnić kilka warunków. Po pierwsze, muszą założyć konto w Superbet w okresie objętym promocją, korzystając z kodu promocyjnego LEGBUK. Następnie, gracze muszą dokonać pierwszego depozytu o minimalnej wartości 50 zł. Po wpłacie depozytu, należy zawrzeć pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic w 1/8 finału Wimbledonu, który odbędzie się 9 lipca 2023 roku. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.

Dodatkowo, gracze, którzy zarejestrują konto w trakcie trwania promocji, a także dokonają wpłaty pierwszego depozytu o wartości min. 50 PLN, otrzymają ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN. To dodatkowa szansa na obstawienie innych wydarzeń sportowych i zdobycie dodatkowych wygranych.

Ważne jest, że każdy gracz może otrzymać tylko jeden taki bonus, spełniając warunki promocji. Aby otrzymać bonus, gracze muszą również wyrazić uprzednio zgody marketingowe.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic” 

1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta. 

2. Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic (typ zakładu: Zwycięzca – 1). 

3. Bonus to 400 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic w 1/8 finału Wimbledonu. 

4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN. 

5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza. 

6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji. 

7. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup). 

8. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić. 

9. Promocje specjalne dla nowych graczy nie łączą się z promocją Boost King. W przypadku, gdy wydarzenie zaliczane jest do promocji Boost King oraz innej promocji specjalnej, Graczowi przysługuje jeden bonus o wyższej wartości zgodnie z warunkami promocji. 

10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic”. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic” nie zostaną aktywowane. 

11. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane. 

12. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek w meczu z Belindą Bencic” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. 

13. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024