Czytasz: William i Kate otrzymają biżuterię z węgla!

William i Kate otrzymają biżuterię z węgla!

Ręcznie robione kolczyki oraz eleganckie spinki prosto z Nikiszowca otrzymają Książę William oraz Księżna Kate. Dziennikarze portalu SILESION.PL w ten sposób chcą zaprosić królewską parę na Śląsk.

Trwa trzydniowa wizyta brytyjskiej pary książęcej w Polsce. Pobyt królewskiej rodziny, choć krótki, jest bardzo intensywny. Książę William w towarzystwie swojej małżonki - księżnej Kate oraz małego George'a i Charlotte odwiedzili wczoraj Warszawę, z kolei dzisiaj wizytowali w byłym obozie koncentracyjnym Stutthof, spotkali się z Lechem Wałęsą oraz złożyli wieńce pod pomnikiem Poległych Stoczniowców.

Parze królewskiej nie udało się niestety tym razem zwiedzić innych części kraju, w tym województwa śląskiego.

>> CZYTAJ: DLACZEGO KATE I WILLIAM NIE ODWIEDZĄ GÓRNEGO ŚLĄSKA? <<

Dziennikarze SILESION.PL postanowili spróbować wpłynąć na kolejną wizytę pary i w niestandardowy sposób zaprosić Rodzinę Królewską do pobytu w naszym regionie.

WYSYŁAMY BIŻUTERIĘ Z WĘGLA DLA KRÓLEWSKIEJ PARY

W redakcji pojawił się pomysł wysłania biżuterii z węgla. Skromnym podarunkiem pod postacią spinek do mankietów oraz delikatnych kolczyków wykonanych z “czarnego złota”, postanowiliśmy zaprosić Księcia Williama oraz Księżną Kate w nasze strony.

Zobacz biżuterię dla królewskiej pary:

W liście dedykowanym parze królewskiej napisaliśmy, że jesteśmy dumni z naszego regionu oraz jego niezwykłej tradycji. Podziękowaliśmy za pobyt w Polsce, jednocześnie mając nadzieję na kolejną wizytę pary w naszych stronach.

JADEZABIORE.PL DOSTARCZY BIŻUTERIĘ WILLIAMOWI I KATE

Ręcznie wykonana na Nikiszowcu biżuteria zostanie dostarczona za pomocą tej samej platformy, dzięki której transportowany jest maluch dla Toma Hanksa. Kurierzy bielskiego serwisu jadezabiore.pl pomogą w transporcie paczki z Katowic do Warszawy.

>> CZYTAJ: TOM HANKS PRZYJEDZIE DO BIELSKA-BIAŁEJ <<

Zgodnie z planem, przesyłka nad ranem trafi do rąk pracowników Ambasady Wielkiej Brytanii w Polsce. Następnie, według informacji przekazanych przez ambasadora, zostanie wysłana do Clarence House w Anglii, by docelowo dotrzeć do rąk królewskiej pary.

Odpowiednio zabezpieczona paczka jedzie do siedziby Ambasady Wielkiej Brytanii w Polsce.
źródło: us.hellomagazine.com

TO NIE PIERWSZY POLSKI AKCENT U KRÓLEWSKIEJ PARY

Podczas poniedziałkowego bankietu w Łazienkach Królewskich księżna Kate miała na sobie sukienkę Gosi Baczyńskiej. Polskie akcenty od urodzenia towarzyszą również dzieciom królewskiej rodziny. Do pierworodnego Williama i Kate pojechała stylizowana gotycka kołyska spod Łodzi oraz ręcznie robiona porcelanowa szkatułka z Wałbrzycha i „szczyrkawka”, czyli góralski dzwoneczek zwany też zbyrcokiem. Z kolei Charlotte tuliła się do misia z Polski.

>> CZYTAJ: PREZENTY DLA "ROYAL BABIES" <<

Mamy nadzieję, ze dzięki naszemu podarunkowi królewska para zainteresuje się naszym regionem oraz z dumą ubierze iście śląską biżuterię.

Czytaj więcej