Czytasz: Wilki i ćmy… lecą do CINiB-y. Rusza nocna oferta dla uczniów i studentów

Wilki i ćmy… lecą do CINiB-y. Rusza nocna oferta dla uczniów i studentów

Od dziś Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka otwarte także nocą.

To już tradycja, że w czasie zimowej sesji egzaminacyjnej, akademicka biblioteka otwarta będzie aż do 23:00. W soboty do 20:00. Oferta CINiB-y startuje dzisiaj. Zakończy się 15 lutego.

- Zapraszamy studentów i uczniów do korzystania z dostępu do wiedzy, fachowej porady specjalistów informacji naukowej, a także z miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze można się spokojnie pouczyć. Zbiory CINiB-y są dostępne dla wszystkich. Korzystanie z naszych zasobów na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej - informuje Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach.

fot. CINiBA

Ważne informacje organizacyjne i zmiany godzin:

- Do 23:00 będą otwarte: wolny dostęp, Czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i Czytelnia Prasy. Kartę gościa dla korzystających z Czytelni bezpłatnie udostępnia Wypożyczalnia.

- Wypożyczalnia i Magazyn będą czynne do 20:00.
 Zamówienia na zbiory z Magazynu można składać do 19:30. Wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone.

- Szatnia będzie czynna do 20.00. Później konieczne będzie korzystanie tylko z szafek depozytowych.

fot. CINiBA

 

Przedsięwzięcie odbywa się już po raz dziewiąty. Pierwsza edycja akcji "CINiBA nocą naładuje mocą!" powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.