Silesion.PL

serwis informacyjny

Wikt Codzienny partnerem 6. Mistrzostw MMA

Wikt Codzienny partnerem 6. Mistrzostw MMA

Wikt Codzienny partnerem 6. Mistrzostw MMA

Partnerem nadchodzących 6. Mistrzostw MMA został Wikt Codzienny, firma z branży kateringowej.

Firma Wikt Codzienny, poza współpracą ze Stowarzyszeniem MMA Polska, będzie również prowadzić sprzedaż swoich dietetycznych dań w trakcie trwania turnieju.

Wikt Codzienny, to autorski katering dietetyczny z wyborem menu i codzienną dostawą świeżych, przygotowywanych z pasją posiłków.

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024