Czytasz: Wiemy, co będzie na miejscu ZEG-u!

Wiemy, co będzie na miejscu ZEG-u!

Kiedyś symbol postępu, jeden z trzech budynków Zakładu Elektroniki Górniczej, latami podupadał w ruinę. W zeszłym roku zaczęło się jego wyburzanie. Wiemy, co stanie na ruinach ZEG-u!

Przy ulicy Budowlanych 150, powstanie pierwszy na tym obszarze wielofunkcyjny budynek apartamentowy MULTI Tower. 12-kondygnacyjny obiekt będzie łączył funkcje mieszkaniowe, biurowe z parterem usługowo-handlowym.

MULTI Tower zaoferuje przyszłym mieszkańcom lokale o podwyższonym standardzie i zróżnicowanych metrażach, apartamenty od 26-75 mkw. Przyszli mieszkańcy będą mogli połączyć ze sobą mieszkania w celu uzyskania powierzchni idealnej dla własnych potrzeb.

W ramach inwestycji zaprojektowano podziemny garaż na 156 miejsc postojowych. O bezpieczeństwo mieszkańców oraz najemców zadba ochrona – budynek zostanie objęty całodobowym systemem monitorowania.

ZOBACZ WIZUALIZACJE:

Niższe kondygnacje apartamentowca dedykowane zostaną części usługowo-handlowej. Dla wygody komunikacyjnej inwestor przewidział windy – osobne do części mieszkaniowej i usługowej. W pobliżu obiektu znajdują się także restauracje, kawiarnie i centrum fitness.

Jak zapowiada deweloper, inwestycja stworzy funkcjonalny zespół mieszkaniowo-usługowy – zbalansowaną przestrzeń o przeznaczeniu dopasowanym do potrzeb lokatorów i najemców. Termin końca budowy planowany jest na grudzień przyszłego roku. 

źródło: morizon.pl

Czytaj więcej