Czytasz: Wielki ślub książęcej pary już dziś. Gdzie oglądać transmisję?

Wielki ślub książęcej pary już dziś. Gdzie oglądać transmisję?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle odbędzie się 19 maja o godz. 13 w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Sprawdź, gdzie będzie można śledzić relację.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle 19.05.2018

Już dziś oczy całego świata skupione będą na tym niezwykłym wydarzeniu. 19 maja Meghan Markle i książę Harry biorą ślub!

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle 19 maja

Uroczystość przykuwa uwagę ludzi na całym świecie. Tak samo, jak ślub księcia Williama z Kate Middleton, ślub księcia Harry'ego z kanadyjską aktorką Meghan Markle także będzie transmitowany przez wszystkie stacje telewizyjne na świecie. Przypomnijmy, że z okazji ślubu brytyjskiego kandydata do tronu księcia Williama i Kate Middleton, przyszłej księżnej Cambridge, w roku 2011, Brytyjczycy mieli dzień wolny od pracy.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle - ile będzie kosztować?

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle kosztować będzie około 32 milionów funtów. Ślub księcia Williama i Kate Middleton kosztował: 34 miliony dolarów. Ślub rodziców księcia Harry’ego – księcia Karola i Diany Spencer to koszt aż 110 mln dolarów. Odbył się w 1981 roku w Katedrze św. Pawła w Londynie. Na uroczystość zaproszonych zostało aż 3,5 tysiąca gości.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle - gdzie oglądać?

Królewski ślub na żywo zobaczymy w Polsce w telewizji METRO, dostępnej w przekazie naziemnym na jednym z kanałów bezpłatnej telewizji cyfrowej. Sama uroczystość ślubna Meghan i Harry'ego rozpocznie się o godzinie 13:00, ale stacja zapowiada, że program poświęcony uroczystości startuje już 2 godziny wcześniej. Standardowo relacji ze ślubu Meghan Markle i księcia Harrego możemy sie też spodziewać w mediach społecznościowych. Szczególnie aktywne będzie oficjalne konto dworu królewskiego, ale również dziennikarzy.