Czytasz: Wielka moda w Katowicach! To jedyne takie miejsce

Wielka moda w Katowicach! To jedyne takie miejsce

Po Warszawie i Poznaniu, to właśnie w Katowicach można odwiedzić słynne Królestwo Szpilek! Gdzie? Zobaczcie sami!

Nie w wielkiej galerii handlowej, ale na parterze Galerii Altus przy ulicy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach. To właśnie tu powstał pierwszy w Polsce outlet Moliera 2, najsłynniejszego w Polsce butiku zrzeszającego najlepsze światowe marki modowe. Wybór miejsca był nieprzypadkowy. Galeria Altus to miejsce kameralne, a jednocześnie kojarzone z luksusem i wysoką jakością, w którym znajdują się starannie wyselekcjonowane butiki i klimatyczne restauracje. W tym towarzystwie brand Moliera 2 odnalazł się doskonale.

W outlecie przy Uniwersyteckiej 13 znaleźć można damskie kolekcje najbardziej luksusowych francuskich i włoskich domów mody, takich jak Isabel Marant, Kenzo, Gianvito Rossi czy Casadei. Dzięki temu Moliera 2 I Katowice Outlet oferuje największy w Katowicach wybór ekskluzywnych marek. A ponieważ w butiku znajdują się produkty z poprzednich sezonów, dostać można je z rabatami sięgającymi aż 80%, przez cały rok.

Samo wnętrze butiku uderza przede wszystkim przytulną, intymną atmosferą. Dzięki temu można swobodnie zanurzyć się w świat wielkiej mody, wertując zawartość wieszaków i półek lub przymierzać projekty najlepszych projektantów w wygodnych przymierzalniach. Co jednak najważniejsze - Moliera 2 wyróżnia się kompetentnym i bardzo pomocnym personelem, gotowym sprostać wymaganiom nawet najbardziej wysublimowanych lub… zwyczajnie zagubionych klientów.

Moliera 2 I Katowice Outlet zadebiutował w śląskiem już w czerwcu, jako tygodniowy pop-up show w Galerii Altus. Wydarzenie okazało się być wielkim sukcesem, a brand spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Ten krótki eksperyment pokazał dobitnie, że wymagające śląskie klientki czekają na wielką modę. Dlatego właśnie już od sierpnia butik otwarty jest na stałe.

Butik odwiedzać można 7 dni w tygodniu (poza niedzielami niehandlowymi), od poniedziałku do piątku od 11:00 do 20:00, a w soboty i niedziele od 11:00 do 19:00.