Silesion.PL

serwis informacyjny

Wielka dawka energii dla reprezentacji Polski Amp Futbol. Gaminate Partnerem kadry na Mistrzostwa Świata w Turcji

Wielka dawka energii dla reprezentacji Polski Amp Futbol. Gaminate Partnerem kadry na Mistrzostwa Swiata w Turcji 2022

Wielka dawka energii dla reprezentacji Polski Amp Futbol. Gaminate Partnerem kadry na Mistrzostwa Swiata w Turcji 2022

Ampfutbolowa reprezentacja Polski w drodze po medale zbliżających się Mistrzostw Świata w Stambule zyskała ważnego Partnera, dzięki któremu biało-czerwonym na tureckich boiskach na pewno nie zabraknie ani energii, ani koncentracji. Wzmocnionym przez nowego Partnera Polakom nie pozostaje nic innego, jak walczyć o najwyższe cele mundialu!

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak charakterną, doświadczoną i bardzo dobrą sportowo drużyną. Kibicujemy im od lat i wielokrotnie widzieliśmy, że hasło „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” nie jest pustym sloganem… Nie możemy doczekać się Mundialu i gry, która przyniesie olbrzymie emocje! – powiedział Robert Samaruk, jeden z założycieli marki Gaminate, a prywatnie wielki kibic ampfutbolowej kadry.

Gaminate to marka, która oferuje bardzo zaawansowany produkt skonstruowany pod kątem zwiększenia wydolności umysłowej. Ideę produktu można streścić czterema słowami – energetyzująca odżywka dla mózgu, a mając do dyspozycji jeszcze 3 kolejne, dodać można – poprawiająca zdolności poznawcze. Gaminate koncentruje się na wydolności umysłowej, ale co ciekawe blisko 30% klientów używa produktu przed lub w czasie aktywności fizycznej. Jest to przede wszystkim wynikiem potrzeby koncentracji i mówiąc kolokwialnie „dobrze pracującej głowy” w czasie uprawiania sportu.

Co ciekawe Gaminate już niedługo planuje ogłoszenie swojego nowego, bardzo wyjątkowego i póki co owianego tajemnicą, produktu dedykowanego właśnie sportowcom. To właśnie z myślą o tym produkcie nawiązana została współpraca z Amp Futbol Polska.

– Idealnie się składa, ponieważ jesteśmy w końcowej fazie pracy nad nową linią produktową. Za wcześnie na szczegóły, ale mogę zapewnić, że będzie to majstersztyk, który idealnie uzupełni obecne produkty. Bardzo się cieszymy, że zawodnicy Amp Futbol poznają ten produkt zanim wejdzie na rynek.    – dodał Piotr Tytyk, jeden z założycieli marki Gaminate.

Ampfutbol w Polsce i na świecie rozwija się bardzo dynamicznie również dzięki wsparciu tak nowoczesnych i dużych marek jak Gaminate. Polscy ampfutboliści grali już w półfinale Mistrzostw Świata, a w zeszłorocznych Mistrzostwach Europy w Krakowie, po świetnej grze zdobyli brązowe medale, wygrywając w decydującym meczu z reprezentacją Rosji. Co warte podkreślenia, ich mecze śledziło na stadionach tysiące kibiców, a przed telewizorami setki tysięcy. Teraz reprezentację czeka bój o medale Mistrzostw Świata, które w dniach 30 września – 9 października odbędą się w Stambule. Będzie to powrót ampfutbolistów do tego miasta, w którym w 2017 roku również zdobyli medale EURO, a finałowy mecz na stadionie Besiktasu śledziło na żywo ponad 41 000 kibiców.

– Bardzo cieszymy się z tego, że dołączył do nas kolejny ważny Partner, który pozwoli nam wzmocnić reprezentację i dalej rozwijać ampfutbol w Polsce. – skomentował podpisanie umowy Prezes Amp Futbol Polska Mateusz Widłak. – znając Gaminate wiem, że ta współpraca pomoże nam również w promocji dyscypliny i dotarciu do nowych kibiców, co jest dla nas kluczowe, również w obliczu zbliżającego się mundialu.

Słowa prezesa zdają się potwierdzać pierwsze działania promocyjne związane z tą współpracą, takie jak wyprodukowanie wspólnego bidonu z hasłem drużyny „Jedną Nogą w Finale!”, czy wlepek z ulubionymi tekstami zawodników po amputacjach. 

Dzięki świetnym wynikom z ostatnich lat, w październikowym mundialu biało-czerwoni zostali rozstawieni jako jedna z sześciu najsilniejszych drużyn. W losowaniu trafili do bardzo mocnej grupy razem z Hiszpanią, Uzbekistanem i Tanzanią, ale ich celem nadal jest pierwsze miejsce. W osiągnięciu wymarzonego wyniku pomóc mają również profesjonalne produkty nowego Partnera.

Ampfutbol to jedna z najbardziej widowiskowych i najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu osób niepełnosprawnych na świecie. Na wszystkich kontynentach w ampfutbol gra już ponad 70 krajów, w wielu z nich istnieją ampfutbolowe ligi i profesjonalne kluby, między którymi przeprowadzane są również międzynarodowe transfery. W Polsce ampfutbol obecny jest już od 11 lat, z roku na rok zyskuje coraz szersze rzesze kibiców, a nasza reprezentacja należy do czołowych zespołów świata.

Wszystkie mecze Polaków na Mistrzostwach Świata w Turcji transmitowane będą w Internecie oraz na antenie TVP Sport.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024