Silesion.PL

serwis informacyjny

Wiedźmin – pierwszy zwiastun serialu Netflixa

W sobotę tuż po północy został pokazany pierwszy zwiastun serialu Netflix pt. „Wiedźmin”. Podczas specjalnego panelu na Comic-Con 2019 w San Diego Netflix zaprezentował pierwszy oficjalna zapowiedź Wiedźmina. W 2017 roku platforma Netflix, znana m.in. z seriali “Narcos” czy “Daredevil”, ogłosiła rozpoczęcie prac nad anglojęzycznym serialem opartym na książkach Andrzeja Sapkowskiego.

W powstawanie netflixowego “Wiedźmina” zaangażowany jest polski reżyser Tomasz Bagiński. Zdjęcia do “Wiedźmina” Netflixa zakończono w maju 2019 roku a serial ma trafić na platformę do końca bieżącego roku.

Bazujący na bestsellerowym cyklu powieści fantasy, Wiedźmin jest epicką opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Bądź jedną z pierwszych osób, które będą miały okazję na ekskluzywne spojrzenie na długo wyczekiwaną produkcję Netfliksa, skupiającą się na historii słynnego łowcy potworów, Geralta z Rivii. Poznaj świat, w którym ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy oraz potwory walczą o przetrwanie, a dobro i zło nie są rzeczami oczywistymi.

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial “Wiedźmin” to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024