Czytasz: „Wena przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie”

„Wena przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie”

Brodka bez prądu w NOSPR-ze. MTV Unplugged już w poniedziałek.

MTV Unplugged to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w akustycznych aranżacjach. Jesienna trasa „bez prądu” cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że Monika Brodka wraca z czterema dodatkowymi koncertami. W poniedziałek zagra w Katowicach.

Wraz z nią na scenie NOSPR stanie 12-osobowy zespół, w składzie którego pojawią się muzycy grający na tak rzadko używanych instrumentach, jak fisharmonia czy piła.

Podczas czterech akustycznych koncertów w ramach cyklu „MTV Unplugged” pojawią się piosenki z kilku ostatnich wydawnictw Brodki włącznie z debiutancką płytą. Ostatnie koncerty z serii unplugged otworzą nowy okres twórczy artystki z Żywca.

- Muszę podjąć decyzję, że teraz mam okres, kiedy zajmuję się myśleniem o nowej płycie i wtedy nie lubię się rozdrabniać na powroty do startych utworów. Ten czas mnie dopadnie w marcu - zapowiada Monika Brodka.

Bilety na poniedziałkowy koncert rozeszły się na początku stycznia. Monika Broda przyznaje, że dla niej „scena jest żywiołem”, z którego nie chce rezygnować.