Silesion.PL

serwis informacyjny

Wawel Truck i Świąteczny Konwój Radia Zet w Ustroniu

Wawel Truck

Wawel Truck

Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy, w ramach Świątecznego Konwoju Radia Zet, w grudniu odwiedzi aż osiem miast w Polsce. Każdemu z wydarzeń towarzyszyć będzie słodka zabawa, świąteczna atmosfera i konkursy, w których m. in. do wygrania będą królewskie zestawy słodyczy marki Wawel oraz cała moc atrakcji w pysznym wnętrzu Wawel Trucka.

Podczas przystanku na słodkiej trasie pojazd Wawel zawita w Świątecznym Miasteczku na Rynku w Ustroniu w dniu 11 grudnia, w godzinach 14:00-19:00.

Na odwiedzających wnętrze Wawel Trucka czeka wiele atrakcji! Towarzyszami podróży w magicznym środku są zabawne Michałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do słodyczy marki. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.

Na zewnątrz na uczestników, oprócz ciekawych konkursów, czekają również iluminacje świetlne, strefa karaoke, animacje plastyczne oraz słodkie warsztaty kulinarne.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych kontach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024