Kalendarium. Zaplanuj sobie dzień na Śląsku

Warsztaty z Business Model Canvas w katowickim Idea Hub

Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach

Jak udoskonalić proces zarządzania firmą? – warsztaty z Business Model Canvas w katowickim Idea Hub


W jaki sposób ułatwić podejmowanie decyzji biznesowych i wspomóc proces zarządzania firmą? Z pomocą przedsiębiorcom przychodzi narzędzie Business Model Canvas, pozwalające na przeprowadzenie szczegółowej analizy modelu biznesowego firmy. W trakcie warsztatów organizowanych dnia 25 kwietnia w katowickim Idea Hub opowie o nim Rafał Pawlus - IT Project Manager w chorzowskim POSSIBLE.

 


Podczas warsztatów na temat Business Model Canvas uczestnicy dowiedzą się jak usystematyzować informacje związane z oferowanymi przez nich produktami/usługami. Rafał Pawlus podpowie im w jaki sposób osadzić swoje przedsięwzięcie w realiach biznesowych oraz jak zdiagnozować słabe i mocne strony swojego przedsiębiorstwa. Szkolenie skierowane jest głównie do startupowców, właścicieli firm oraz osób pragnących rozpocząć przygodę z własną działalnością gospodarczą.

Podczas spotkania swoją wiedzą z przedsiębiorcami podzieli się Rafał Pawlus – IT Project Manager w chorzowskim POSSIBLE.  Od zawsze związany ze Śląskiem – zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Organizator niejednego wydarzenia, począwszy od cyklu konferencji dotyczących zwiększania efektywności produkcji po prowadzenie Klubu Studenckiego „Spirala” na Politechnice Śląskiej. Obecnie pracuje w chorzowskim POSSIBLE, gdzie na co dzień zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi. Miłośnik zwinnego podejścia do każdego projektu.


Szkolenie pt. „Business Model Canvas – stań się wizjonerem i podejmuj słuszne decyzje w swojej firmie" odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) w godzinach 18.00-19.30 w Idea Hub –bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.


Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę: https://canvasmodel.evenea.pl.

Napisz do autora a.pastor@silesion.pl
Zmiana kategorii na: Lifestyle