Czytasz: Walka Floyd Mayweather Jr. vs Conor McGregor już w sobotę

Walka Floyd Mayweather Jr. vs Conor McGregor już w sobotę

Już w najbliższą sobotę na ringu T-Mobile Arena w Las Vegas, staną naprzeciwko siebie Floyd Mayweather oraz Conor McGregor. Gdzie oglądać walkę za darmo?

To najbardziej wyczekiwana walka roku. Swoje rękawice skrzyżują giganci sportu. Floyd Mayweather (49-0, 26 KO) jeden z najlepszych bokserów w historii, stanie naprzeciwko mistrza UFC Conora McGregora (21-3). Starcie Maywather vs McGregor elektryzuje publiczność z całego świata nie tylko z powodu sportowych emocji, ale także gigantycznych kwot, które zapisane są w kontraktach. Mówi się, że na walce organizatorzy zarobią ponad 600 milionów dolarów. Jeśli walkę wygra Amerykanin, to nieoficjalnie może zarobić nawet 175 milionów dolarów. W przypadku zwycięstwa Irlandczyka zarobi on 100 mln dolarów. Walka będzie rekordowa także ze względu na prawdopodobny rekord sprzedaży gali w telewizji pay-per-view. Według organizatorów może osiągnąć ona nawet wynik 4,8 miliona wykupień PPV.

Gdzie oglądać walkę Floyd Mayweather vs Conor McGregor? 

Pojedynek tytanów będzie transmitowany do 200 państw świata za pomocą telewizji internetowej PPV. Gali nie będzie jednak można zobaczyć w standardowej telewizji. Oznacza to, że gala nie będzie transmitowana nigdzie indziej, tylko na oficjalnym kanale organizatora. Koszt wykupienia dostępu do pojedynku MayWeather vs McGregor to wydatek 100 dolarów. Niestety, gala legalnie nie będzie dostępna w innych źródłach internetowych oraz telewizyjnych.

Czytaj więcej