Czytasz: Możesz zostać częścią animacji na Spodku

Możesz zostać częścią animacji na Spodku

Myślisz, jak zaskoczyć swoją drugą połówkę w walentynki? Zabierz ją do Spodka.

Tego jeszcze nie było. Bo nigdy wcześniej na elewacji Spodka nie pojawiło się tyle serc. Teraz to się stanie. Na zakochanych czeka w walentynki wiele atracji, m.in. projekcja wielkoformatowa z elementami mappingu 3D, specjalne menu w restauracji EMCEK meet&eat, romantyczne ślizgawki na lodowisku oraz konkursy z nagrodami.

 

– W walentynkowy wieczór Spodek zabije setkami serc, które wyświetlimy na jego elewacji. Mamy nadzieję, że mocniej zabiją też serca gości, którzy zdecydują się  spędzić to święto z nami, w miejscu, które sprzyja zakochanym – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center, zarządcy obiektów. – Trafiają do nas pozdrowienia od małżeństw, których wspólna droga zaczęła się właśnie od spotkania w legendarnej hali. Byliśmy też świadkami romantycznych zaręczyn na dachu Spodka – dodaje. 

 

Pary, które odwiedzą Plac Sławika i Antalla w walentynkowy wieczór, będą mogły… przenieść siebie i swoje uczucia na elewację Spodka. Na pamiątkę otrzymają zrobione polaroidem zdjęcie, uwieczniające ten moment. Wystarczy pokazać je w restauracji EMCEK meet&eat, żeby w romantycznej oprawie skosztować piwa Tichauer. Dla osób, które będą miały ochotę na walentynkową kolację, szef kuchni przygotuje specjalne menu. Dodatkową atrakcją będą liczne konkursy z nagrodami. 

Walentynkowa projekcja na elewacji Spodka potrwa od godziny 19.00 do 20.00. Restauracja EMCEK meet&eat będzie w tym dniu otwarta do godziny 22.00. 

Amatorów jazdy na łyżwach zarządca Spodka zaprasza na ślizgawki w walentynkowej aranżacji, o godzinie 18.00 i o 19.30. 

Czytaj więcej