Czytasz: Walentynki w...galerii? Co przygotowano?

Walentynki w...galerii? Co przygotowano?

Kolację uatrakcyjni muzyka, grana na żywo specjalnie dla gości.

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami! Wszystkim, którzy wciąż zastanawiają się, jak w tym wyjątkowym dniu zaskoczyć drugą połówkę, z pomocą przychodzi Galeria Katowicka. Ekskluzywna kolacja przy świecach z klimatyczną muzyką na żywo w wyjątkowej przestrzeni, romantyczny seans filmowy oraz voucher na biżuterię dla dwojga o wartości 700 zł to nagrody w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Galerię.

Galeria Katowicka również chce, by ktoś poznał ją lepiej, a Walentynki będą do tego świetną okazją! Zwycięzcy konkursu, którzy pokażą Galerię z nieoczywistej, ciekawej strony, otrzymają możliwość poznania swojej „drugiej połówki” w wyjątkowych okolicznościach.

W konkursie „Poznajmy się lepiej” do wygrania jest wyjątkowy wieczór dla dziesięciu zakochanych par. Romantyczna kolacja zostanie zaserwowana 14 lutego już po zamknięciu Galerii, w specjalnie zaaranżowanej strefie, wprost pod szklanym dachem z widokiem rozciągającym się na centrum miasta. Kolację uatrakcyjni muzyka, grana na żywo specjalnie dla gości. Dodatkową nagrodą dla jednej z par będzie voucher na biżuterię dla dwojga o wartości 700 zł. Na zakończenie wieczoru laureaci konkursu zastaną zaproszeni na wieczorny seans w Multikinie.

Poznajmy się lepiej!

Aby wziąć udział w konkursie, należy opublikować na facebookowym profilu Galerii zdjęcie, przedstawiające Galerię Katowicką w nieoczywisty sposób. Zadanie polega na kreatywnym pokazaniu centrum handlowego z zaskakującej, nietypowej strony. Korytarze, parkingi, balkon, ciekawe ujęcia z zewnątrz, betonowe sklepienia, odbicia świateł, zakamarki – to tylko część z inspiracji do ciekawych fotografii katowickiej galerii.

Czytaj więcej