Czytasz: O tych pomysłach na walentynki nie słyszeliście!

O tych pomysłach na walentynki nie słyszeliście!

Już niebawem święto zakochanych. O tych sposobach na spędzenie walentynek nie słyszeliście!

Już niebawem święto zakochanych czyli Walentynki. Warto rozejrzeć się za wydarzeniem, które pozostawi miłe wspomnienia na długie lata.

Gdzie spędzić Walentynki 2019 na Śląsku? Kopalnia Guido

W tym roku Kopalnia Guido oferuje Spektakl Walentynkowy Seks dla Opornych. Opowiada on o długoletnim małżeństwie, które postanawia ożywić swój związek podczas wyjazdu do hotelu. Zabierają ze sobą poradnik małżeński “Sex dla opornych”. Spektakl wyreżyserował Piotr Wiśniewski, a w rolach głównych wystąpią Małgorzata Gadecka i Dariusz Wiktorowicz. Bilet kosztuje 69 zł od osoby.

Gdzie spędzić Walentynki 2019 na Śląsku? Opera Śląska

W Operze Śląskiej obejrzeć można będzie spektakl My Fair Lady będący adaptacją Pigmaliona G.W. Shawa. Opowiada on historię profesora Higginsa i kwiaciarki Doolittle. Główne role odegrają Anna Noworzyn-Sławińska i Artur Święs. Biletów pozostało niewiele, także lepiej się pospieszyć!

Gdzie spędzić Walentynki 2019 na Śląsku? Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

W tym roku w NOSPRze można będzie posłuchać Zespołu Śpiewaków Miasta Katowice Camrata Silesia, którzy odegrają największe hity ABBY. Dyrygować będzie Anna Szostak.

Gdzie spędzić Walentynki 2019 na Śląsku? Kinoteatr Rialto

Rialto z okazji walentynek planuje emisję komedii romantycznej Też go kocham. Jest to ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, którego dzieła rozeszły się w ponad 5 milionach egzemplarzy. Film opowiada o historii Annie i Duncana, którzy zamieszkują oniryczne miasteczko na wybrzeżach Anglii. Duncan jest wielkim fanem muzyka Tuckera Crowe’a, o którym prowadzi portal internetowy i poświęca większość swojej uwagi jego twórczości. Annie z zazdrości mści się na swoim facecie. Bilety w cenie 15 zł.

Gdzie spędzić Walentynki 2019 na Śląsku? Zamek w Lublińcu

Wymarzony wieczór walentynkowy można spędzić w XIV-wiecznym Zamku w Lublińcu. W ofercie znaleźć możemy 4-daniową kolację w blasku świec przy wybornym alkoholu. Koszt takiej kolacji to 200 zł od pary.

KARTKI NA WALENTYNKI 2019


Kartki na walentynki 2019 - zobacz wzory .pdf: