Czytasz: Walczy z rakiem już trzeci raz. Możesz jej pomóc

Walczy z rakiem już trzeci raz. Możesz jej pomóc

Mama małego Kacperka prosi o wsparcie.

1% z koniecznych do zebrania 300 tys. zł. udało się póki co zebrać w internetowej zbiórce na leczenie Oli, mamy rocznego Kacperka. Kobieta, mimo zaledwie 28 lat, już trzeci raz staje do walki z rakiem.

U 28-latki w 2012 roku zdiagnozowano potrójnie ujemnego raka piersi. Przeszła operację. - To 8 cykli ciężkiej chemioterapii a na końcu radioterapia. Straciłam siły i włosy, ale nie straciłam nadziei, że wszystko będzie dobrze. Wróciłam do normalnego życia i powoli odzyskiwałam siły - mówi Aleksandra Dąbrowska.

W kwietniu 2015 roku podczas badań kontrolnych okazało się, że ma przerzuty do węzłów chłonnych. Konieczna była powtórka. Operacja, chemia i naświetlania. - Tym razem starałam się żyć w miarę możliwości normalnie i kontynuowałam ostatni rok studiów. Zakończyłam leczenie, odebrałam dyplom lekarza weterynarii i znowu zaczęłam nowe życie - mówi Ola.

W styczniu 2017 roku urodziła syna Kacperka. Wszystko układało się rewelacyjnie. Do września. Okazało się, że znowu ma przerzuty do kolejnych węzłów chłonnych. Obecnie czeka na rozpoczęcie leczenia w szpitalu w Krakowie.

- Zebrać w sobie ogrom siły i determinację by - po raz trzeci - stanąć do wyczerpującej walki z rakiem nie jest łatwo. Ale nie poddaje się. Mocno wierzę, że się uda. Mam wokół siebie rodzinę, która bardzo mnie wspiera. Mam motywacje w postaci mojego ukochanego synka - mówi Ola.

Mama liczy na pomoc

I liczy też na finansową, pomoc, by uzyskać dostęp do wszelkiego możliwego leczenia. Można jej pomóc także online.

Darowizny na rzecz leczenia Oli można przekazywać na portalu skarbonka.alivia.org.pl.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu Biedroń górnikom się nie podlizuje. Zapowiada likwidację górnictwa

Robert Biedroń stawia sprawę jasno. Do 2035 roku zlikwiduje wszystkie kopalnie węglowe w Polsce.

News
3 godzin temu Metropolia chce powołać Fundusz Noblowski. W budżecie nawet 4 mln zł.

Światowej klasy naukowcy i laureaci nagrody Nobla będą prowadzić zajęcia dla studentów uczelni na terenie metropolii.

News
3 godzin temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
7 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
7 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
8 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

Czytaj więcej

#choroby #rak #rak piersi #chorzy