Silesion.PL

serwis informacyjny

W weekend poznamy mistrzów Polski oldboyów. Szykuje się wielkie siatkarskie święto w Drzonkowie

W weekend poznamy mistrzów Polski oldboyów – szykuje się wielkie siatkarskie święto w Drzonkowie

fot. Piotr Sumara/PLS

Po kilku latach rywalizacji w Kędzierzynie-Koźlu, tym razem miłośnicy siatkówki, którzy wystąpią w XXVII ORLEN Mistrzostwach Polski Oldboyów, rywalizować będą w Drzonkowie. To malownicze miejsce, będące od kilku lat częścią miasta Zielona Góra w województwie lubuskim, gościć będzie najlepszych siatkarzy oldboyów. Kanał Siatkarskie Ligi na YouTube przeprowadzi relację w trakcie każdego dnia turnieju.

Turniej odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w hali tenisowej WOSiR przy ul. Olimpijskiej 20. Weźmie w nim udział kilkuset zawodników w siedmiu kategoriach wiekowych, od najmłodszych 35 plus, po najstarszych 65 plus. Pierwsze mecze zaplanowano na piątek, rozdanie medali przewidziano na niedzielę.

– Przez ostatnie lata pasjonaci siatkówki spotykali się w Kędzierzynie-Koźlu, a teraz rywalizować będą w Drzonkowie. To silny ośrodek sportowy, może mniej związany z siatkówką, ale bardzo ważny dla polskiego sportu. A przede wszystkim bardzo urokliwe miejsce, w którym na pewno siatkarska rodzina będzie się czuć znakomicie. Mistrzostwa Polski Oldboyów to nie tylko sama gra w siatkówkę, ale również wspaniała atmosfera i wiele wspomnień. Anturaż takich spotkań jest bardzo ważny – mówi prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Artur Popko. To właśnie PLS S.A. jest organizatorem zawodów.

Ci, którzy nie będą mogli osobiście oglądać zmagań naszych starszych mistrzów – w poprzednich edycjach turnieju na boiskach oglądaliśmy popisy m.in. Sebastiana Świderskiego, Dawida Murka, Andrzeja Stelmacha, Robert Prygla, czy Roberta Szczerbaniuka – będą mogli obejrzeć transmisje na kanale YT Siatkarskie Ligi. W piątek transmisja, wraz z wywiadami rozpocznie się o godz. 18, w sobotę o 12 i 15, w niedzielę o godz. 12.

– Drodzy zawodnicy i organizatorzy! Cieszymy się, że możemy Was gościć po raz kolejny w Naszym Ośrodku i tworzyć wspólnie historię kolejnej edycji Mistrzostw Polski Oldboyów w piłce siatkowej. Goszczenie w Drzonkowie sław polskiej siatkówki jest dla nas ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem. Już dziś życzę wszystkim uczestnikom i organizatorom niezapomnianych sportowych emocji i pięknych relacji podczas pobytu w Naszym Ośrodku. Do zobaczenia w Drzonkowie – zaprasza Bogusław Sułkowski, Dyrektor WOSiR Drzonków.

Sponsorem Głównym Mistrzostw Polski Oldboyów 2023 jest firma PKN ORLEN SA.

ORLEN OLDBOYS VOLLEYBALL CUP 2023

XXVII Mistrzostwa Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego

Drzonków, 2-4.06.2023

Zawody zostaną rozegrane w siedmiu kategoriach wiekowych:

– powyżej 35 lat

– powyżej 40 lat

– powyżej 50 lat

– powyżej 55 lat

– powyżej 60 lat

– powyżej 65 lat

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024