Czytasz: Niebawem otwarcie ośrodka. Zobacz ostatni etap przygotowań! [WIDEO]

Niebawem otwarcie ośrodka. Zobacz ostatni etap przygotowań! [WIDEO]

01:50
Zanim to jednak nastąpi oficjalne otwarcie, zobaczcie jak wyglądał ostatni etap przygotowań w jesiennej, beskidzkiej aurze.

W Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim przygotowania do sezonu zimowego idą pełną parą. Obecnie trwa naśnieżanie, a turyści już zacierają ręce i nie mogą doczekać się otwarcia. 

"Szykuje się fajna traska", "Trzymamy kciuki za pełen sukces!" - piszą internauci na profilu ośrodka. 

Właścicielem ośrodka jest spółka Tatry Mountain Resorts, która poszerzyła tu większość tras o około 60-80 metrów. To jedna z dwóch najważniejszych zmian. Narciarze będą mogli cieszyć się też 10-osobową gondolą, która wywiezie ich na Halę Skrzyczeńską. To jednak nie wszystko!

Będą też dwa duże parkingi, mieszczące 600 samochodów, zbiornik do naśnieżania o pojemności 100 tys. m3, tunel poniżej tras narciarskich i podziemny garaż. 

Zanim jednak nastąpi oficjalne otwarcie, zobaczcie jak wyglądał ostatni etap przygotowań w jesiennej, beskidzkiej aurze:

 

Czytaj więcej

 

Komentarze
To cię zainteresuje
News
59 minut temu Śmiertelny wypadek na torach w Rudzie Śląskiej

Nie żyje 63-letni rudzianin. Co robił na torach?

News, COP24
3 godzin temu Durczok: COP24 czyli polski szczyt hipokryzji

PiS uznał, że drażnienie górników w roku wyborczym to głupota. Że węgla mamy na 200 lat więc jeszcze ich prawnuki mają pewną robotę na grubie. Czyli postanowili dalej robić górników w ciula.

News
3 godzin temu Europa żegna bohaterskiego katowiczanina

Bartosz Pedro Orent-Niedzielski próbował powstrzymać zamachowca. Katowiczanin piątą ofiarą śmiertelną zamachu w Strasburgu.

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Prognoza pogody: Gęste marznące mgły

Uwaga kierowcy! Marznąca mgła. Nie dość, że ograniczy widoczność, to jeszcze może być bardzo ślisko.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

Czytaj więcej