Silesion.PL

serwis informacyjny

W SuperBet kurs na zwycięzcę LM wynosi aż 30.00

W SuperBet Kurs 30.00 na zwyciezce LM

W SuperBet Kurs 30.00 na zwyciezce LM

Już 29. maja poznamy zwycięzcę Ligi Mistrzów! Skorzystaj z wyjątkowej oferty zakładów bukmacherskich SUPERBET i postaw zakład na swojego faworyta z kursem 30.00! Załóż konto w Superbet, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł i wnieś swój pierwszy zakład singiel na Man City lub Chelsea stawiając maksymalnie 10 zł. Jeżeli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz bonus w postaci wygranego zakładu z kursem 30.00. To nie wszystko! Na start otrzymujesz bonus 50 zł, a jeżeli pierwszy tydzień gry zakończysz na minusie, otrzymasz Cashback do 500 zł. Strona z ofertą na finał LM pod TYM linkiem.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet to legalny bukmacher posiadający zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów wzajemnyuch stacjonarnie oraz online. Pamiętaj, że hazard może uzależniać, a korzystać z usług superbet mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024