Silesion.PL

serwis informacyjny

W poniedziałek wideokonferencja przedstawicieli Polskiej Ligi Siatkówki

W poniedziałek 5 października odbędą się wideokonferencje z udziałem przedstawicieli zarządów klubów udziałowców Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Spotkania zwołał w trybie pilnym zarząd PLS.

Najpierw dojdzie do spotkania z prezesami klubów Ligi Mistrzów Świata, później TAURON Ligi. Oczywiście głównym tematem rozmów będą kolejne wykryte przypadki  zakażenia koronawirusem wśród drużyn uczestniczących w zawodowych ligach.

– Sytuacja w kraju, tak jak przewidywali nasi specjaliści, jest niepokojąca, co oczywiście przekłada się także na zagrożenia w naszych rozgrywkach – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – W trakcie rozmów z prezesami klubów chcemy omówić strategię na dalsze tygodnie oraz przedstawić opinię przygotowaną przez specjalistów. Musimy być gotowi na zupełnie niestandardowe działania, bo tego wymagają obecne, wyjątkowe czasy. Już przed startem sezonów rozmawialiśmy o pomysłach, co zrobić gdy będzie sporo zakażeń, teraz jednak musimy podjąć konkretne decyzje – mówi prezes Zagumny i dodaje: – Będziemy na bieżąco informować o naszych ustaleniach i robić wszystko, co możliwe, byśmy mogli kontynuować grę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024