Czytasz: W niedzielę Sylwester odbędzie się również na ustrońskim rynku

W niedzielę Sylwester odbędzie się również na ustrońskim rynku

A już dziś charytatywny koncert świąteczny

W środę w kościele NMP Królowej Polski w Ustroniu Hermancie rozpocznie się cykl świątecznych koncertów charytaywnych. Dzisiejszy zaplanowano na godz. 19. Następny przypada na piątek, koncert odbędzie w kościele św. Klemensa w centrum mista. Star o godzinie 19. W sobotę w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Ustroniu Lipowcu o godzinie 17.30 rozpocznie się ostatni koncert.

Sylwester na rynku w Ustroniu

Dzień później na ustrońskim rynku o godz. 22 rozpocznie się zabawa sylwestrowa. W tym roku oczekiwanie na Nowy Rok umili kapela Polandia, a gwiazdą sylwestrowej nocy będzie zespół Tabu.

Koncerty noworoczne w Ustroniu

1 stycznia 2018 r. w Kościół ap. Jakuba Starszego w Ustroniu o godzinie 17:45 rozpocznie się pierwszy koncert noworoczny. Następny, ale już biletowany zaplanowano na 5 stycznia w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka".

Będzie to koncert noworoczny w wiedeńskim stylu: "Orkiestra Salonowa Profesora Hilarego Drozda" pod artystycznym kierownictwem Krzysztofa Durlowa. Soliści: Sabina Olbrich-Szafraniec - sopran, Hubert Miśka - tenor

W programie utwory Frantza Lehara, Johanna Straussa, Emmericha Kalmana i innych. Start godz. 18, za bilet wstępu zapłacić trzeba 40 zł.

Czytaj więcej